Неділя, 19 травня 2024 року

Смарт-годинник: додайте приємних можливостей у повсякденне життя

Сьогодні розумний годинник один із найпоширеніших і затребуваних гаджетів. Смарт-годинник – це електронний пристрій, у якому традиційні функції відображення часу та дати поєднані з широкими можливостями взаємодії з людиною та керування різними пристроями – від смартфона та плеєра до домашньої побутової техніки.

Історія появи цих пристроїв сягає корінням у 1990-ті, коли розвиток технологій дозволив зменшити громіздку електроніку, а прискорений темп життя зажадав більшої мобільності у вирішенні повсякденних завдань. Довгий час лідером у цьому сегменті електроніки були японські компанії. Власне, і термін SmartWatch (смарт-годинник) уперше застосувала у своєму виробі Sony. Заходили на цей ринок і американські компанії, наприклад Microsoft.

smart-chasy-apple-watch-8

Як не дивно, але такий техногігант як Apple представив свою першу модель розумного годинника тільки в 2015 році. Однак відразу ж поставив високу планку якості та можливостей. І сьогодні смарт-годинник Apple https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/smart_chasi_apple. html – це найкращий зразок поєднання іміджу та функціональності.

Які завдання вирішують смарт-годинник

Крім початкової функції відображення часу та дати завдяки наявності процесора та системи різних датчиків розумні годинники вирішують наступні групи завдань:

  1. Моніторинг фізичної активності. Вони дозволяють підраховувати кількість пройдених кроків, витрачених калорій, можуть давати пораду про необхідність зробити перерву у сидячій роботі та зайнятися фізичною активністю.
  2. Моніторинг здоров'я. Це дуже важлива функція, що дозволяє контролювати пульс, тиск, вимірювати рівень кисню в крові та навіть робити міні-ЕКГ.
  3. Комунікація зі смартфоном. Це одна з найзручніших функцій, що дозволяє приймати та переглядати повідомлення, що надходять на ваш гаджет (СМС та в месенджерах), відповідати на дзвінки, не дістаючи телефон із сумки чи кишені.
  4. Комунікація із побутовою технікою. Більшість смарт-годинників може взаємодіяти з елементами системи розумний будинок, у тому числі через голосові помічники (Siri, Alexa), та окремою технікою.
  5. Допомога у налаштуванні ділової активності. Вони дозволяють планувати важливі події та повідомляти про дедлайни. Багато моделей мають власні браузери, що дозволяє серфити в Інтернеті без допомоги десктопа або смартфона. А прийом повідомлень та можливість відповіді на них дозволяє не перемикати увагу на роботу зі смартфоном.

Смарт-годинник Apple – надійне втілення необхідних функцій

Як ми вже говорили раніше, компанія Apple відразу задала високу планку якості та функціональності у сегменті смарт-годинників.

По-перше, це міцний і стильний корпус із титану або сталі із надміцним сапфіровим склом. Клас захищеності дозволяє більшості моделей не боятися води, в них можна не лише плавати, а й занурюватись на глибину.

По-друге, вже з першої серії смарт-годинників у них присутні розширені функції моніторингу здоров'я, не просто контроль серцевого ритму, а короткі ЕКГ. А також, наприклад, функція контролю та прогнозу жіночого ритму.

По-третє, протягом останніх років у пристроях компанія додає функції безпеки. Не є винятком і смарт-годинники. У них є надійна супутникова навігація та можливість передати у повідомленні свої координати, а також функція визначення ДТП, заснована на характерних звуках та великих прискореннях, та гучна сирена, що дозволяє покликати на допомогу.

Здається, що смарт-годинник Apple гідний того, щоб на нього звернути увагу.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.