Середа, 29 травня 2024 року

Скільки коштує розмитнити товар із Китаю в Україні

Читать на русском

розтаможка1

Розмитнення товарів з Китаю в Україні — складний та багатоетапний процес, у якому досконало розуміються лише професіонали. Далеко не всі підприємці знають, скільки коштує розмитнення товарів з Китаю, як швидко пройти митницю, які для цього потрібні документи та інші нюанси. Обговоримо їх у цьому матеріалі.

Як розрахувати вартість розмитнення

Для того, щоб розрахувати ціну розмитнення товару, необхідно врахувати кілька важливих факторів:

 1. Категорії вантажу.
 2. Митний збір.
 3. Податок на додану вартість становить 20% від ціни товарів.

Також відповімо на популярне запитання багатьох підприємців — скільки коштує розмитнення вантажу з Китаю, якщо партія товару невеликого обсягу? Тут все залежить від її вартості. Якщо сумарна ціна партії менше однієї тисячі євро, то розмитнення відбуватиметься за спрощеною схемою.

Які документи потрібні для проходження митниці

Щоб успішно пройти митницю, необхідно мати пакет правильно оформлених документів. До них належать:

 1. Сертифікати якості продукції, що ввозиться до України.
 2. Квитанції про оплату товару (сума митного збору розраховуватиметься на основі зазначеної у них ціни).
 3. Рахунок-фактура від китайського постачальника.
 4. Декларація на експорт із Китаю.
 5. Список продуктів, що входять до партії.

Звичайно, всі документи повинні відповідати офіційним правилам (печатки, штампи, бланки, форма заповнення та інше). Тому, якщо ви думаєте про те, як розмитнити товар з Китаю, замість довгого вивчення правил, перекладу їх з китайської, звірки бланків та правильності заповнення документів, рекомендуємо звернутися до експертів з розмитнення товарів, які швидко та професійно зроблять все за вас, допоможуть уникнути помилок та заощадити час.

Професійна допомога у розмитненні товарів

Деякі новачки у веденні бізнесу з Китаєм досі задаються питанням - чи потрібно розмитнювати товари з Китаю? Чи варто говорити про те, що інших нюансів та правил вони не знають! Однак неможливо бути експертом у всіх сферах, для цього є ми компанія M3Cargo!

Ми проводимо процедуру митного оформлення вантажів, оформляємо документи, заповнюємо декларацію, сплачуємо митні збори, ПДВ, мита, супроводжуємо вантаж і контролюємо його збереження протягом усього шляху від китайського постачальника до клієнта.

З M3Cargo вам не потрібно переживати про терміни доставки, про те, скільки коштує розмитнення вантажу з Китаю, так як ми зробимо розрахунки і надамо вам їх заздалегідь. Вам не доведеться вирішувати проблеми самим, адже для цього ми є!

Читати українською

Сколько стоит растаможить товар из Китая в Украине

розтаможка1

Растаможка товаров из Китая в Украине — сложный и многоэтапный процесс, в котором досконально разбираются лишь профессионалы. Далеко не все предприниматели знают сколько стоит растаможка товаров из Китая, как быстро пройти таможню, какие для этого требуются документы и другие нюансы. Обсудим их в данном материале.

Как рассчитать стоимость растаможки

Для того чтобы рассчитать цену растаможки товара, необходимо учесть несколько важных факторов:

 1. Категорию груза.
 2. Таможенный сбор.
 3. Налог на добавленную стоимость, который составляет 20% от цены товаров.

Также ответим на популярный вопрос многих предпринимателей — сколько стоит растаможка груза из Китая, если партия товара небольшого объема? Тут все зависит от ее стоимости. Если суммарная цена партии меньше одной тысячи евро, то растаможивание будет происходить по упрощенной схеме.

Какие документы нужны для прохождения таможни

Чтобы успешно пройти таможню, необходимо иметь пакет правильно оформленных документов. К ним относятся:

 1. Сертификаты качества продукции, которая ввозится в Украину.
 2. Квитанции об оплате товара (сумма таможенного сбора будет рассчитываться на основе указанной в них цены).
 3. Счет-фактура от китайского поставщика.
 4. Декларация на экспорт из Китая.
 5. Список продуктов, входящих в партию.

Конечно же, все документы должны соответствовать официальным правилам (печати, штампы, бланки, форма заполнения и прочее). Поэтому, если вы думаете о том, как растаможить товар с Китая, вместо долгого изучения правил, перевода их с китайского, сверки бланков и правильности заполнения документов, рекомендуем обратиться к экспертам по растаможке товаров, которые быстро и профессионально сделают все за вас, помогут избежать ошибок и сэкономить время.

Профессиональная помощь в растаможке товаров

Некоторые новички в ведении бизнеса с Китаем до сих пор задаются вопросом — нужно ли растамаживать товары из Китая? Стоит ли говорить о том, что других нюансов и правил они не знают! Однако невозможно быть экспертом во всех сферах, для этого есть мы — компания M3Cargo!

Мы проводим процедуру таможенного оформления грузов, оформляем документы, заполняем декларацию, оплачиваем таможенные сборы, НДС, пошлины, сопровождаем груз и контролируем его сохранность на протяжении всего пути от китайского поставщика до клиента.

С M3Cargo вам не нужно переживать о сроках доставки, о том, сколько стоит растаможка груза из Китая, так как мы произведем расчеты и предоставим вам их заранее. Вам не придется решать проблемы самим, ведь для этого есть мы!

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.