Штучний інтелект замінить частину редакторів німецької газети Bild

Німецька газета Bild замінить частину редакторів на штучний інтелект (ШІ). Про це йдеться у матеріалі The Guardian, опублікованому 20 червня.
Як ідеться у листі, який надійшов співробітникам, це допоможе заощадити €100 млн. Без роботи можуть залишитися "сотні" співробітників ЗМІ.
Штучний інтелект замінить редакторів, персонал друкарського виробництва, коректорів та фоторедакторів.
Виконавчий директор медіавидавництва Axel Springer SE Матіас Депфнер зазначив, що і штучний інтелект, і ChatGPT можуть "зробити незалежну журналістику кращою, ніж будь-коли, або замінити її".
На його думку, ці технології зможуть краще агрегувати інформацію. Депфнер додав, що серед журналістських редакцій "виживуть" ті, хто створює оригінальний контент. Як приклад він назвав журналістські розслідування та коментарі.

Axel Springer SE – перша видавнича компанія, яка вдалася до штучного інтелекту на такому рівні. Також використання технологій ШІ розглядають Daily Mirror і Daily Express у Великобританії, а компанія BuzzFeed зі США оголосила, що має намір використовувати ШІ для покращення контенту та онлайн-опитувань, пише The Guardian.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/science/shtuchnij-intelekt-zaminit-chastinu-redaktoriv-nimetskoji-gazeti-bild-1669534.html

Метки: штучний інтелект