Штучний інтелект розповів, якими на його думку будуть тренди взуття на весну-літо 2023

З погляду ІІ, навесні та влітку в моді будуть наступні моделі

1. Спортивні кросівки
Кросівки завжди будуть модними та зручними, але наступного сезону ми побачимо більше спортивних моделей, таких як бігові кросівки, високі кросівки та кросівки з принтами.

2. Мюлі на підборах
Мюлі на підборах будуть дуже популярні наступного сезону. Це взуття легке та повітряне, а каблук додасть вашому образу елегантності.
351-1650-1624277834

3. Підошва-платформа
Взуття на платформі буде у тренді на весну-літо 2023 року. Це практично і зручно, тому що ви можете носити ці моделі в будь-якій ситуації як на вулиці, так і в офісі.

4. Кросівки-бутси
Кросівки-бутси з бічними замками або липучками будуть популярні серед модних дівчат наступного сезону.

5. Сандалії на підборах
Сандалії на підборах завжди будуть популярні навесні та влітку, і наступного сезону ми побачимо моделі з дизайном у вигляді стрічок, ремінців та аплікацій.

6. Човники
Човники — це класична модель жіночого взуття, яке ніколи не виходить із моди. У наступному сезоні ми побачимо нові інтерпретації цієї моделі, такі як човники з високими підборами або принтами.

7. Чоботи-панчохи
У наступному сезоні популярними будуть чоботи-панчохи, які можна носити із сукнями та спідницями, щоб створити елегантний образ.

8. Еспадрильї
Еспадрильї - це ще одна модна та практична модель взуття, яка буде популярна на весну-літо 2023 року. Це взуття відмінно підходить для літніх прогулянок та відпочинку.
25f50dfcdc374d30eb02241c16fc7e27

Метки: мода