Шляхи реформування та розвитку українського військово-промислового комплексу

22 січня о у 13:00 у ІА «Укрінформ» відбудеться «круглий стіл» на тему: «Шляхи реформування та розвитку українського військово-промислового комплексу» (Зала 2).

Організатор заходу: ГО «Центр сприяння обороноздатності України».

Як зазначають організатори, Україна може стати потужним виробником зброї на міжнародному ринку, і вже зараз має для цього неабиякий потенціал. Потрібно тільки створити відповідні умови.

До участі запрошені: Михайло Соколов – голова ГО «Центр сприяння обороноздатності України»; Олександр Завітневич – голова Комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України; Мустафа Найем – заступник директора Державного концерну «Укроборонпром»; Олег Висоцький – голова правління Ліги оборонних підприємств; Дмитро Уманець – голова Наглядової ради асоціації виробників озброєнь та військової техніки; Олександр Литвиненко – директор Національного інституту стратегічних досліджень; Валентин Бадрак - директор ГО «Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння»; народні депутати, посадовці та експерти.

Коротко. В рамках «круглого столу» планується обговорення стану та можливих шляхів розвитку українського ВПК, його спроможностей забезпечити потреби ЗСУ та експортного потенціалу, ключових напрямків його реформування, механізмів стимулювання інвестицій й створення нових виробництв. Передбачається презентація й обговорення можливих законодавчих ініціатив у цьому напрямку.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Метки: Укроборонпром, Центр сприяння обороноздатності України