Шльопанці – новий тренд теплих сезонів

 

Читать на русском

Оскільки мода і світ рухаються у напрямку комфорту, це відбивається на багатьох аспектах. Шльопанці та сланці в модних образах тепер активно використовуються, незалежно від стилю. Деякі моделі можна навіть носити до офісу. Сьогодні шльопанці жіночі  стали еталоном зручності. Акуратна м'яка підошва, стильний дизайн та комфорт для стопи роблять їх абсолютно вигідними для літа та теплих місяців весни та осені.

шлепанцы

6 ідей для шльопанців: серед чого вибирати

Багато комфортабельних моделей пропонує бренд PUMA. Окрім власної зручності при посадці взуття, відзначимо важливість дизайну. Шльопанці та сланці представлені в таких варіантах:

 1. Мінімалізм в оформленні - однотонні моделі з акуратним лого.
 2. Геометричні деталі можуть бути розділені за кольорами або наклейками.
 3. Пастельні тони у поєднанні з яскравими акцентними деталями.
 4. Ремінці та лямки – додаткові деталі для напівофіційних шльопанців.
 5. Дуті елементи та стьобаний дизайн на яскравих відтінках.
 6. Широка платформа та підошва.

Особливе декорування робить сланці не типовим представником пляжної моди. Наприклад, модель PUMA Fluff Flip – це хутряні капці для любителів особливої ​​естетики та міського стилю.

З чим носити шльопанці: ідеї

Багато шльопанців та сланців розраховані на спортивний стиль та кежуал. У класичних варіантах поєднувати таке взуття можна зі спортивними та джинсовими шортами, майками та топами. Як експеримент шльопанці можна додати до:

 • сукні-сафарі або легкого літнього сарафану із тонкої тканини;
 • лляних костюмів, сорочки та шорт, штанів;
 • легкої шифонової блузи з текстильними шортами.

Деякі моделі шльопанців легко впишуться в офіс, якщо там дозволяється неформальний вигляд. Наприклад, трендова квадратна шкарпетка або мінімалістичний дизайн у нюдових тонах дає взуттю можливість потрапити в інший стиль.

Якщо ви хочете розбавити образ іншими тапочками, можете зупинитися на біркенштоках – гумові сандалі з кількома перемичками та відкритою п'ятою. Підходять для стильних образів та мюлі на невеликому підборі.

Читати по-українські

Шлепанцы — новый тренд теплых сезонов

Раз мода и мир двигаются в направлении комфорта, это отражается на многих аспектах. Шлепанцы и сланцы в модных образах теперь активно используются, не зависимо от стиля. Некоторые модели можно даже носить в офис. Сегодня шлепанцы женские стали эталоном удобства. Аккуратная мягкая подошва, стильный дизайн и комфорт для стопы делают их абсолютно выгодными для лета и теплых месяцев весны и осени.

шлепанцы

6 идей для шлепанцев: среди чего выбирать

Много комфортных моделей предлагает бренд PUMA. Кроме собственного удобства при посадке обуви, отметим и важность дизайна. Шлепанцы и сланцы представлены в таких вариантах:

 1. Минимализм в оформлении — однотонные модели с аккуратным лого.
 2. Геометрические детали — могут быть разделены по цветам или наклейками.
 3. Пастельные тона в сочетании с яркими акцентными деталями.
 4. Ремешки и лямки — дополнительные детали для полуофициальных шлепанцев.
 5. Дутые элементы и стеганый дизайн на ярких оттенках.
 6. Широкая платформа и подошва.

Особое декорирование делает сланцы уже не типичным представителем пляжной моды. Например, модель PUMA Fluff Flip — это меховые тапочки для любителей особой эстетики и городского стиля.

С чем носят шлепки: идеи

Многие шлепанцы и сланцы рассчитаны на спортивный стиль и кэжуал. В классических вариантах сочетать такую обувь можно со спортивными и джинсовыми шортами, майками и топами. В качестве эксперимента шлепанцы можно добавить к:

 • платью-сафари или легким летним сарафанам из тонкой ткани;
 • льняным костюмам из рубашки и шорт, брюк;
 • легким шифоновым блузам и текстильным шортам.

Некоторые модели шлепанцев с легкостью впишутся в офис, если там разрешается неформальный вид. Например, трендовый квадратный носок или минималистичный дизайн в нюдовых тонах дает обуви возможность попасть в другой стиль.

Если вы хотите разбавить образ другими тапочками, можете остановиться на биркенштоках — резиновые сандали с несколькими перемычками и открытой пяткой. Подходят для стильных образов и мюли на небольшом каблуке.

 

 

Метки: Шлепанцы