Шини для елітних автомобілів: вибір та особливості догляду

До елітних автомобілів відносять обмежений список брендів, адже досягти такого рівня якості та популярності нелегко. Існує ряд підвищених вимог до таких характеристик, як безпека, комфорт і потужність машини. Представниками найвищого класу вважають Bentley, Bugatti, Maserati, Lamborghini, Rolls-Royce. Відповідно для них вибирають лише найкращі шини, які зможуть підкреслити ці якості.

шини1

Підбір покришок для елітних авто

Вибір шин у преміальному сегменті значно вужчий, адже для їхнього створення використовують найкращі інженерні рішення та провідні технічні розробки. Це флагмани у світі гуми, які дорого коштують і відповідно підкреслюють можливості автомобіля. Проте такі шини купити можна й у звичайному інтернет-магазині або підібрати цікавий аналог.

Преміальна гума вважається візитівкою виробника. Саме її представляють на перегонах і виставках. Компанії витрачають шалені кошти на нові дослідження та інноваційні розробки, тому постійно з’являються покращені суміші гуми, нові конструкції й малюнки протектора.

Загалом підхід до вибору преміальних шин не відрізняється від звичайних. Необхідно підібрати рекомендований виробником типорозмір, характеристики та простежити за співвідношенням ширини з диском. Проте є й деякі нюанси:

  1. Усі моделі мають найвищу якість, у цьому сегменті важко знайти підробки або недобросовісних продавців.
  2. Існують лише спеціалізовані версії, наприклад для швидкісної їзди або для міських умов.
  3. Розроблені навіть особливі варіанти для конкретних марок або моделей авто.

Особлива увага приділена спорткарам, адже їхні власники часто полюбляють високі швидкості та ризиковані маневри. Тому для них створюють стійку гуму з підвищеним рівнем зчеплення з дорогою.

шини2

Особливості зберігання преміальної гуми

Щоб зберегти мінімальний гальмівний шлях, високу точність управління та відмінну прохідність, покришки потрібно правильно зберігати. Оптимальним варіантом для елітних шин будуть послуги спеціальних шинних центрів, які приймають комплекти на зберігання. Там забезпечені оптимальні умови за невелику плату.

Проте їх можна зберігати й самостійно, купивши підставку та чохли на кожну шину. Це допоможе забезпечити правильну позицію та захист від ультрафіолету. Нагрівальні прилади мають бути розташовані на відстані не менше ніж 2 метри від покришок. Для зберігання потрібно вибрати сухе й тепле приміщення.

Метки: авто, шини