Вівторок, 23 липня 2024 року

Східні аромати та тенденції 2024 року

 

Читать на русском

Кажуть, що парфум підкреслює індивідуальність, характер та стиль людини. Для жінок духи – відображення особистості, демонстрація настрою та бажань. Незважаючи на те, що у більшості є свої переваги, іноді варто розглянути нові варіанти, прислухатися до модних тенденцій.

парфум

Тенденції ароматів 2024 року

Експерти зазначають, що цього року у тренді є зелені аромати – трави та прянощі, а також деревні ноти. Крім того, на ринку парфумів відзначається прагнення створення довговічних і стійких ароматів. Якнайкраще цим тенденціям відповідають східна парфумерія, яскравим представником якої є Атара парфуми.

У чому особливості східних парфумів

Здається можна сміливо стверджувати, що батьківщиною парфумерії є Схід. Адже незважаючи на те, що першими «законсервувати» запахи здогадалися французькі майстри, у складі їхніх пахощів були інгредієнти, привезені з арабських країн та Індії – дорогоцінна амбра та мускус.
Особлива привабливість традиційних східних ароматів пояснюється наявністю у їхньому складі природних афродизіаків. Східні духи породжують тонкі людські почуття – загадковість, ніжність та пристрасть. Їхній аромат ніжно вплітається в навколишній простір, створюючи магічну атмосферу в сірих буднях повсякденності.
З одного боку - це квіткові ноти, які підкреслюють жіночність та чуттєвість. Вони можуть бути легкими та ніжними, а можуть стати більш насиченими та виразними.
З іншого боку, сандалове дерево у складі створює духи з деревними нотами, які мають тривалий, глибокий аромат, що повільно розкривається з часом. Вони ідеально підходять для вечірніх зустрічей.
Цікаво, що у традиціях східних ароматів, на відміну від європейських, відсутня чітка грань між чоловічими та жіночими запахами. Композиції, створені на Сході, називають теплими завдяки великій кількості оригінальних прянощів - боби тонка, кардамон, кориця, мускатний горіх, перець, шафран.

Парфумерія Attar Collection

Якщо ви шукаєте сучасні парфуми для жінок і чоловіків, варто звернути увагу на молодий бренд з Дубаї Attar Collection. У його виробах використовуються високоякісні натуральні ефірні олії. А дизайнерам вдалося досягти досконалого поєднання традицій арабської парфумерії із досягненнями сучасних технологій.
Завдяки цьому народилася така жіноча парфумована вода, як Attar Collection Areej Eau De Parfum — квітковий дерев'яний мускусний аромат, який, на думку авторів, створює образ, навіяний казками Тисячі та однієї ночі.
Або пряний коктейль аромату парфумованої води Attar Collection Musk Kashmir, який змушує сповільнити біг повсякденного життя, і занурює у стан глибокої чуттєвості та справжнього релаксу.

 

Читати українською

Восточные ароматы и тенденции 2024 года

Говорят, что парфюм подчеркивает индивидуальность, характер и стиль человека. Для женщин духи – отражение личности, демонстрация настроения и желаний. Несмотря на то, что у абсолютного большинства есть свои предпочтения, иногда стоит рассмотреть новые варианты, прислушаться к модным тенденциям.

парфум

Тенденции ароматов 2024 года

Эксперты отмечают, что в этом году в тренде являются зеленые ароматы – травы и пряности, а также древесные ноты. Кроме того, на рынке парфюмов отмечается стремление к созданию долговечных и стойких ароматов. Как нельзя лучше этим тенденциям отвечают восточная парфюмерия, ярким представителем которой являются Атара духи.

В чем особенности восточных парфюмов

Думается можно смело утверждать, что родиной парфюмерии является Восток. Ведь несмотря на то, что первыми «законсервировать» запахи догадались французские мастера, в составе их благовоний были ингредиенты, привезенные из арабских стран и Индии - драгоценная амбра и мускус.
Особая притягательность традиционных Восточных ароматов объясняется наличием в их составе природных афродизиаков. Восточные духи порождают тонкие человеческие чувства - загадочность, нежность и страсть. Их аромат нежно вплетается в окружающее пространство, создавая магическую атмосферу в серых буднях повседневности.
С одной стороны – это цветочные ноты, которые подчеркивают женственность и чувственность. Они могут быть легкими и нежными, а могут стать более насыщенными и выразительными.
С другой стороны, сандаловое дерево в их составе создает духи с древесными нотами, которые имеют продолжительный, глубокий аромат, который медленно раскрывается с течением времени. Они идеально подходят для вечерних встреч.
Интересно, что в традициях восточных ароматов, в отличие от европейских, отсутствует четкая грань между мужскими и женскими запахами. Композиции, созданные на Востоке, называют теплыми, благодаря большому количеству оригинальных пряностей - бобы тонка, кардамон, корица, мускатный орех, перец, шафран.

Парфюмерия Attar Collection

Если вы ищете современные парфюмы для женщин и мужчин, то стоит обратить внимание на молодой бренд из Дубае Attar Collection. В его изделиях используются высококачественные натуральные эфирные масла. А дизайнерам удалось достичь совершенного объединения традиций арабской парфюмерии с достижениями современных технологий.
Благодаря этому родилась такая женская парфюмированная вода, как Attar Collection Areej Eau De Parfum —цветочный древесный мускусный аромат, по мнению авторов создающий образ, навеянный сказками Тысячи и одной ночи.
Или пряный коктейль аромата парфюмированной воды Attar Collection Musk Kashmir, который заставляет замедлить бег повседневной жизни, и погружает в состояние глубокой чувственности и настоящего релакса.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.