Що потрібно знати перед покупкою нового смартфона Apple

Читать на русском

Коли йдеться про вибір нового смартфона, багато покупців не допускають альтернативних варіантів. Вони вибирають виключно iPhone. Справді, смартфони від американського бренду мають деякі важливі переваги перед своїми побратимами, які працюють під керуванням операційної системи Android.

айфон1

iOS – це система, яка орієнтована на користувача. Якщо ви не любите возитися з налаштуваннями, виробник все передбачив. Від простого вибору корисних вам функцій до встановлення віджетів на головний екран. А системні утиліти самостійно очистять сховище від файлового сміття, або оптимізують оперативну пам'ять для запуску найвибагливіших ігор та програм.

Топові смартфони Apple 2024 року – Айфон 15 Про Макс

Якщо не звикли йти на компроміси, варто зупинити свій вибір на флагманських професійних моделях смартфонів із приставкою PRO. На сьогоднішній момент безумовним лідером є iPhone 15 Pro Max, що має справді чудові характеристики:

 1. 6,7-дюймовий OLED дисплей Super Retina XDR з високою щільністю пікселів і піковою яскравістю, яка дозволяє чітко розглянути картинку навіть у сонячний день. Геймерам сподобається технологія ProMotion, що дозволяє регулювати частоту оновлення від 48 до 120 Гц;
 2. Один із найпотужніших процесорів Apple A17 Pro з власною графічною картою та нейронним движком з функціями штучного інтелекту;
 3. 8 Гб оперативної пам'яті для одночасної роботи з кількома програмами. Смартфон також підтримує одночасну роботу кількома мовами;
 4. Видатна система камер з п'ятикратним оптичним зумом, покращеними режимами та ефектами, що ідеально передає найдрібніші нюанси відтінку;
 5. Тривала автономність до 29 годин безперервного перегляду відео. Енергоефективний процесор та збалансована ОС – причини такої автономності. Крім того, Айфон 15 Про Макс підтримує швидку зарядку.

Ціна iPhone 15 Pro Max у Цитрус стартує від 59 999 гривень. Купуючи цей Айфон в інтернет-магазині офіційного дилера, ви отримуєте супер сучасний і продуктивний девайс, термін служби якого може скласти 8 – 10 років.

айфон2

Доступніші моделі iPhone у 2024 році

Флагман усім хороший, але його ціна не кожному по кишені. Засмучуватися не варто, адже Apple пропонує досить велику низку смартфонів власного виробництва за доступнішими цінами.

Якщо ви шукаєте найдоступніші варіанти, при цьому не бажаєте купувати б/у телефон, рекомендуємо звернути увагу на моделі попередніх років:

 • Айфон 11;
 • Айфон 12;
 • Айфон 13.

Доступна ціна – не єдиний плюс. Ці пристрої також працюють під управлінням продуктивних процесорів, які впевнено входять до двадцятки найкращих чіпів для смартфонів. А ціни на ці Айфони починаються з позначки 20 тисяч гривень.

Цілком актуальною є лінійка 2022 року - iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro та Айфон 14 Про Макс. Вони представлені у продажу в інтернет-магазині авторизованого дилера. Якщо ви оновлюєтеся з попередніх версій Айфон, наприклад восьмого покоління, яке більше не отримує оновлень, Айфон 14 також стане чудовим вибором поряд з iPhone 15 Pro Max.

Читати українською

Что нужно знать перед покупкой нового смартфона Apple

Когда речь заходит о выборе нового смартфона, многие покупатели не допускают альтернативных вариантов. Они выбирают исключительно iPhone. Действительно, смартфоны от американского бренда обладают некоторыми важными преимуществами перед своими собратьями, работающими под управлением операционной системы Android.

айфон1

iOS – это система, которая ориентирована на пользователя. Если вы не любите возиться с настройками, производитель все предусмотрел. От простого выбора полезных вам функций, до установки виджетов на главный экран. А системные утилиты самостоятельно очистят хранилище от файлового мусора, или оптимизируют оперативную память для запуска самых требовательных игр и приложений.

Топовые смартфоны Apple 2024 года – Айфон 15 Про Макс

Если не привыкли идти на компромиссы, стоит остановить свой выбор на флагманских профессиональных моделях смартфонов с приставкой PRO. На сегодняшний момент безусловным лидером является iPhone 15 Pro Max, обладающий действительно превосходными характеристиками:

 1. 6,7-дюймовый OLED дисплей Super Retina XDR с высокой плотностью пикселей и пиковой яркостью, которая позволяет четко рассмотреть картинку даже в самый солнечный день. Геймерам придется по душе технология ProMotion, позволяющая регулировать частоту обновления от 48 до 120 Гц;
 2. Один из самых мощных процессоров Apple A17 Pro с собственной графической картой и нейронным движком с функциями искусственного интеллекта;
 3. 8 Гб оперативной памяти для одновременной работы с несколькими приложениями. Смартфон поддерживает также одновременную работу на нескольких языках;
 4. Выдающаяся система камер с пятикратным оптическим зумом, улучшенными режимами и эффектами, идеально передающая мельчайшие нюансы оттенка;
 5. Длительная автономность до 29 часов непрерывного просмотра видео. Энергоэффективный процессор и сбалансированная ОС – причины такой автономности. Кроме того Айфон 15 Про Макс поддерживает быструю зарядку.

Цена iPhone 15 Pro Max в Цитрус стартует от 59 999 гривен. Покупая этот Айфон в интернет-магазине официального дилера, вы получаете супер современный и производительный девайс, срок службы которого вполне может составить 8 – 10 лет.

айфон2

Более доступные модели iPhone в 2024 году

Флагман всем хорош, но его цена не каждому по карману. Расстраиваться не стоит, ведь Apple предлагает достаточно обширный ряд смартфонов собственного производства по более доступным ценам.

Если подыскиваете самые доступные варианты, при этом не желаете покупать б/у телефон, рекомендуем обратить внимание на модели предыдущих лет:

 • Айфон 11;
 • Айфон 12;
 • Айфон 13.

Доступная цена – не единственный плюс. Эти устройства также работают под управлением производительных процессоров, которые уверенно входят в двадцатку лучших чипов для смартфонов. А цены на эти Айфоны начинаются с отметки в 20 тысяч гривен.

Вполне актуальной является линейка 2022 года – iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro и Айфон 14 Про Макс. Они представлены в продаже в интернет-магазине авторизованного дилера. Если вы обновляетесь с более ранних версий Айфон, например восьмого поколения, которое больше не получает обновлений, Айфон 14 также станет прекрасным выбором наряду с iPhone 15 Pro Max.