Що можуть означати браслети на руці

З давніх-давен жінки носили браслети на руках, ногах і передпліччях як талісман. Вважалося, що таким чином вони захищали себе від негативного впливу потойбічних сил. Тепер браслет став невіддільною частиною повсякденних образів. Він може підкреслювати тендітність жіночого зап’ястка, ставати символом або навіть розкривати особливості характеру жінки, як-от класичний браслет з тематичними намистинами Pandora. Купити шкіряний браслет — це не тільки про символізм й усвідомлене споживання, але й про вдалу інвестицію.

браслет

Як правильно носити браслет на руці

Зараз жінки не замислюються, що означає браслет на їхньому зап’ястку. Оскільки більшість з них правші, то й подібний аксесуар носять на правій руці. Його можна вдало поєднати з сумкою або годинником. Якщо жінка носить золоту каблучку, а планує одягнути шкіряний браслет, то краще знайти йому місце на лівій руці. Також не варто в одному образі поєднувати кілька браслетів різного дизайну й кольору.

Що може означати браслет на руці

Вважається, що права рука відповідає за енергію, а ліва — за її вивільнення. Тому на правій руці носять ювелірні прикраси з дорогоцінних металів, інкрустовані природним камінням, а на лівій — вироби зі шкіри, текстилю, мінералів, пластику. На лівій руці також заведено носити різноманітні талісмани й обереги. Отож браслет на жіночому зап’ястку можна трактувати по-різному:

  1. Золотий браслет на правій руці. Вважається, що золото вбирає сонячну енергію й наповнює нею людину. Тож така прикраса може свідчити про те, що людина акумулює енергію.
  2. Браслет з білого золота на правій руці. Біле золото захищає від негативної енергетики. Воно може допомогти протистояти заздрості й злим намірам стосовно його власниці.
  3. Шкіряний або текстильний браслет на лівій руці. Повинні захищати від пристріту й псування. Пам’ятаєте, як в дитинстві мама зав’язувала червону нитку й одягала на руку? За таким самим принципом працюють подібні браслети.
  4. Браслет з дорогоцінним камінням. Тут акцент робиться саме на властивостях конкретної породи або мінералу. Так, топаз захищає від пристріту. Смарагд позитивно впливає на здоров’я й імунітет.

Тож як носити браслет — індивідуальне рішення кожного. І чи вкладати в нього певний магічний сенс — теж залежить від конкретної людини. Єдине, з чим точно не посперечаєшся, так це те, що браслет залишається актуальним аксесуаром, який не вийде з моди ще впродовж довгих років.

Метки: браслет