СБУ провела обшуки у приміщеннях каналу 1+1 та вдома у журналістів

Вчора співробітники СБУ прийшли з обшуками на телеканал 1+1. Пізніше народний депутат України Олександр Дубінський повідомив, що обшуки на телеканалі 1+1 ведуть з метою знайти пристрій, за допомогою якого співробітник телеканалу міг проводити запис під час наради Прем’єр-міністра Олексія Гончарука в Кабінеті міністрів. Зокрема, стало відомо, що СБУ проводила обшуки у квартирах журналістів телеканалу.

Про це пише УНН

 

Згодом група 1+1 медіа підтвердила, що у приміщенні редакції програми “Гроші” відбувається обшук робочих місць журналістів офіцерами СБУ. Вони звернулись до голови СБУ Івана Баканова з проханням прокоментувати ситуацію. Пізніше Баканов заявив, що про тиск на телеканал або утиски свободи слова мова не йде. За його словами, обшуки відбуваються виключно в рамках розслідування справи щодо незаконного прослуховування Гончарука. В офіційній заяві СБУ виступили з аналогічною інформацією.

Що вилучили під час обшуків

Під час обшуків на телеканалі 1+1 правоохоронці вилучили два старі системні блоки та флешку із весільними фото. Про це повідомили співробітники телеканалу, передає УНН.

"Нічого не знайшли, шукали спецзасоби, на які записували Гончарука. Вилучили два старі системні блоки та флешку із весільними фото", - розповіли співробітники.

За їх словами, в офісі 1+1 вилучили набагато менше, ніж вдома у журналістів.

"У Куксіна, у Данька відбувались обшуки. У них вилучили особисті речі - лептопи, флешки, комп'ютери, планшети (у Данько - ред.). Вони ще шукали Низовцева, він є у постанові суду, але він уже три роки не працює на телеканалі", - розповіли журналісти.

 

 

Метки: 1+1, обыски, СБУ