Середа, 12 червня 2024 року

Санаторії Миргорода – поєднання природних компонентів та професійного досвіду

Курорт Миргород розташований у самому центрі України на Полтавщині. Мальовниче місто на берегах річки Хорол в оточенні пишних гаїв та великих парків створює надзвичайну атмосферу, яка сама по собі надає лікувальний ефект. Він доповнює особливі властивості мінеральних вод та лікувальних грязей, якими славляться ці місця.
Наразі в курорті об’єднані чотири основні санаторії Миргорода: «Полтава», «Миргород», «Хорол» та «Березовий гай». Окрім того тут є окремі лікувально-санаторні заклади: Ім. «Гоголя», МВС «Миргород», Миргородздравниця, Псьол, Слава. Курорт має більш ніж сторічну історію, Перші лікувальні ванни з цілющою водою тут відкрили у 1917 році.

sanatoriy_horol_mirgorod

Чим славиться курорт Миргород

Санаторії Миргорода користуються двома основними природними лікувальними інструментами:

Мінеральною водою

За своїми властивостями вона близька до вод світових курортів Баден-Бадена, Аахена і Содена. Вона відноситься до лікувально-столових (ступінь мінералізації - 2,5-3,2 г / л). Тому лікування мінеральною водою в санаторіях Миргорода можливо навіть під час нестійкої ремісії захворювання.
Лікування миргородської мінеральною водою показане людям з проблемами:

  • шлунково-кишкового тракту;
  • хворобами печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози;
  • підвищеного холестерину в крові та цукрового діабету;
  • сечостатевої системи;
  • гінекологічних захворювань;
  • суглобових і м'язових болів;
  • нервових хвороб.

 

бювет

Також спеціалісти відзначають таку властивість миргородської мінеральної води, як здатність виводити з організму різні токсини, навіть радіоактивні елементи. Тому в санаторіях Миргороду проходять реабілітацію пацієнти, що перенесли Чорнобильську катастрофу та онкологічні операції.
Наразі тут діють 3 свердловини, які добувають мінеральну воду з глибини біля 700 м. З свердловин вода напряму надходить до центрального бювету, що дозволяє відразу використовувати її, зберігаючи природний склад, який відповідає за цілющі властивості мінеральної води.

Торф'яним грязями

Ці мінеральні грязі добувають в 40 км від санаторію з родовища, відкритого в 1982 році. Ці органомінеральні відкладення насичені біологічно активними компонентами - солями, ферментами, ліпідами, гуміновими кислотами та різними макро- і мікроелементами.
Ці грязі мають унікальні фізичні властивості - високу теплопровідність, при низькій ступені тепловіддачі. Тому їх використовують при лікуванні суглобових і м’язових захворюваннях.
Окрім того у складі торф’яних грязей є специфічні бактерії, що здатні поглинати патогенну мікрофлору. Ця дозволяє лікувати шкірні хвороби грязьовими аплікаціями або обгортанням.

На чому спеціалізуються санаторії Миргорода

386758906_719993766810817_4191929506543317795_n

Як ми вже зазначали на курорті діють 4 основних санаторії. Всі вони лікують захворювання шлунково-кишкового тракту. Окрім того в них є деяка спеціалізація:
В санаторії «Миргород» реабілітаційне відділення санаторію приймає на лікування пацієнтів з цереброваскулярними патологіями (в тому числі після інсульту), а також урологічних хворих.
В санаторії « Полтава» займаються реабілітацією пацієнтів після операцій на шлунку, після інфарктів та оперативних втручань на серці, пацієнтів з гіпертонією та лікуванням жінок з патологіями статевих органів.
Санаторій «Хорол» приймає онкологічних хворих після оперативного втручання, а також вагітних жінок на терміні від 12 до 32 тижнів. Тут лікують гінекологічні захворювання.
А санаторій «Березовий Гай» славиться своїми здобутками у лікуванні цукрового діабету і патологій щитовидної залози на світовому рівні.

Висновки

Санаторії Миргорода, які мають гарне розташування в центрі України, якісне транспортне сполучення, хорошу лікувальну базу і розвинуту інфраструктуру, можуть прийняти пацієнтів з широким спектром захворювань і надати їм якісну лікувально-реабілітаційну допомогу.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.