Ryanair Прибрав Україну З Системи Бронювання

Найбільший лоукостер Європи Ryanair повністю прибрав згадування міст України зі своєї системи бронювання. Наразі авіакомпанія ніяк офіційно не коментує цей факт.

На сайті лоукостера досі залишається можливість обрати українську мову інтерфейсу, що буде в нагоді українцям, які зараз перебувають в Європі.

райнайр

Раніше Ryanair прибирав пункти призначень з системи бронювання, коли не мав намірів літати туди в найближчі місяці. Така ситуація означає, що прибрані рейси скасовані, та пасажири вже можуть звертатися до авіаперевізника за поверненням коштів за невиконані українські рейси.

 

Напередодні масштабного російського вторгнення в Україну Ryanair повністю прибрав з сайту згадування Харкова та Херсона, але продовжив продавати квитки з Києва, Львова та Одеси.

 

Повне зникнення України з системи бронювання лоукостера не є ознакою того, що авіаперевізник взагалі відмовився від подальшої роботи на українському ринку.

 

Навпаки, до 24 лютого голова лоукостера Ryanair Майкл О’Лірі заявляв про “великий потенціал українського ринку, поки не почалося радянське вторгнення”. В найближчі роки авіаперевізник хотів відкрити бази в Україні з 20 літаками.

Джерело Sundries

Метки: Ryanair