Розумні годинники навчили виявляти інфекційні захворювання у людей на ранніх етапах

Підрозділ інновацій Міноборони США, також відомий як DIU, у партнерстві з компанією Philips розробив технологію для виявлення захворювань та інфекцій. Розумні годинники з унікальними можливостями розробляли та випробовували упродовж декількох років — технологія добре себе показала під час пандемії COVID-19.

Measuring and Advancing Soldier Tactical Readiness

Відтепер Міністерство оборони прагне розширити використання технології виявлення ще більшої кількості інфекційних захворювань у військовослужбовців. У США переконані: використання розумних годинників має позитивно позначитися на загальному самопочутті американських солдатів. Раннє виявлення інфекції дозволить розпочинати лікування від того чи іншого захворювання заздалегідь.

 

«Міністерство оборони вкладає значні кошти у підтримку бойової готовності військових до виконання найважливіших місій. Однак ризик інфекційних захворювань, таких як COVID-19, тривалий час був непередбачуваною змінною. За допомогою програми RATE міністерство оборони може використовувати комерційні пристрої для неінвазивного моніторингу стану здоров’я військовослужбовця і раннього оповіщення про потенційну інфекцію до її поширення», — сказав керівник програми RATE Джефф Шнайдер.

 

Розумні годинники від Міноборони та Philips використовують алгоритм штучного інтелекту, який був навчений на основі даних, отриманих у лікарні з контрольованих випадків COVID-19. Алгоритм RATE дозволив виявляти інфекційні захворювання на ранній стадії за 48 годин до появи симптомів.

 

Нагадаємо — американська армія також вводить в експлуатацію новий тактичний інструмент зворотного зв’язку, який відстежуватиме самопочуття цілих підрозділів військових. Фітнес-браслет Measuring and Advancing Soldier Tactical Readiness and Effectiveness (MASTR-E) синхронізується з даними, зібраними за роки аналізу та дослідження минулих програм з підвищення продуктивності армії.

 

Цілком можливо, що обидві технології з часом об'єднають в один пристрій. Адже використання і розумного годинника, і фітнес-браслета на полі бою є сумнівним.

Джерело