Росія зімітувала у Чорному морі атаку на американський есмінець

Бомбардувальники здійснили маневр, типовий для авіаційного удару крилатими ракетами, й повернулись на аеродром базування.

Військово-космічні сили Російської Федерації 23 грудня зімітували у Чорному морі атаку на американський ракетний есмінець "Ross", який сьогодні прибув до Одеського порту. Про це повідомляє прес-служба Командування Повітряних сил ЗСУ.

 

"23 грудня пара фронтових бомбардувальників Су-24М, під прикриттям винищувачів Су-27 (Су-30) військово-космічних сил Російської Федерації в акваторії Чорного моря зімітували ракетний удар по надводній цілі. А ціль, за даними розвідки – ракетний есмінець Сполучених Штатів Америки «Ross», який прямує до порту Одеса", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, літаки здійснили маневр, типовий для авіаційного удару крилатими ракетами, й повернулись на аеродром базування.

 

У ЗСУ наголосили, що на тлі політичної кризи в Європі, військової агресії окупанта на Донбасі та в Криму, брязкання зброєю та демонстрація сили стало уже звичним методом впливу Росії на західні країни, зокрема й ті, що запровадили проти РФ санкції.

 

"Крім того, Росія фактично «приватизувала» акваторію Чорного та Азовського морів, щомісяця резервуючи нові райони для військових навчань, що максимально ускладнює прохід торговельних суден в обох морях, особливо через Керчинську протоку", - додали у Командуванні Повітряних сил.

 

Як повідомлялося, американський есмінець USS Ross DDG71 вранці 24 грудня зайшов у морський порт в Одесі.

Источник: Тиждень

Метки: Россия, СШВ