Четвер, 18 липня 2024 року

Росія націлилася на українські гідроспоруди – Інститут Роберта Ленсінга

Російська Федерація працює над вивченням нової критичної водної інфраструктури в Україні як потенційної мети для атаки. Очевидно, що такими цілями можуть стати греблі водосховища Трав’янка (Харківська область) та водосховища Олександрівка (Миколаївська область), пише Інститут Роберта Ленсінга (RLI).

dniproges

Російська компанія ВАТ “Конструкторське бюро “Панорама”, рекламуючи своє програмне забезпечення “Панорама”, опублікувала на своєму веб-сайті результати моделювання руйнування двох згаданих дамб як приклад “моделювання різкої хвилі у разі руйнування гідротехнічних споруд”.

 

Враховуючи, що КБ “Панорама” працює на Міністерство оборони росії та ФСБ, не можна виключити, що на сайті було опубліковано результати моделювання, раніше виконані на користь зазначених структур. У разі ураження водосховища Трав’янка оцінювалося затоплення Харкова.

 

Крім того, КБ “Панорама” проаналізувала критичну інфраструктуру в районі Олександрівської ГЕС. У своїх висновках вона згадала про гідротехнічні системи Ташлікської гідроакумулюючої електростанції, водосховища Ташлик і охолоджувальну станцію Південноукраїнської АЕС, які розташовані вище водосховища

 

Мета Москви — максимізувати вплив на найбільшу та проблемну економіку та населення України.

 

Порушення недоторканності зони відчуження Чорнобильської АЕС на початку масштабного вторгнення, загроза безпеці Запорізької АЕС, бойові дії на хімічних підприємствах Донбасу, вибух дамби Каховської ГЕС та Толятті-Одеса, найдовшого у світі аміачної трубопроводу, та ракетні атаки на ДніпроГЕС призвели до значної шкоди довкіллю.

 

Джерело: Флот2017

Метки: ГЭС, ракеті, Росия

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.