Понеділок, 24 червня 2024 року

Різниця між бойлером та водонагрівачем

Читать на русском

Для безперебійної подачі гарячої води централізованої системи недостатньо. Тоді встановлюють спеціальну техніку. Це бойлери або водонагрівачі, які суттєво відрізняються за принципом роботи та характеристиками. Про це важливо знати власникам квартир та приватних будинків, щоб не купити невідповідний пристрій.
бойлер1

Основна відмінність двох видів техніки

Обидва прилади призначені для нагрівання води, але є відмінності у характеристиках та правилах експлуатації. Бойлер можна назвати різновидом водонагрівача. Але його ключова особливість полягає в тому, що він утримує температуру, а всередині розташований ТЕН, газовий пальник або теплоносій. Ті пристрої, які люди встановлюють у квартиру, називати бойлерами помилково, адже це накопичувальні водонагрівачі. У них лише одна функція.

Особливості бойлерів

Ці прилади нагрівають воду, подають у змішувачі та труби по всьому будинку. Власник може встановити напірний бойлер, якщо потрібно забезпечити кілька точок. Безнапірний підійде для одного змішувача. Якщо запам'ятати відмінності складно, достатньо вивчити перед покупкою характеристики приладу та оцінити його відповідність до потреб.

У магазині Eldorado.ua великий вибір техніки різного об'єму та способу кріплення. Якщо ви бажаєте купатися в гарячій воді та одночасно обігрівати будинок, краще купити бойлер 50 літрів або більше, залежно від потреб родини.

бойлер2

Види водонагрівачів

У квартирі, де постійні перебої з гарячою водою, але завжди є холодна, мешканці ставлять водонагрівачі. Вони призначені для кухонь, ванних кімнат або всіх приміщень одночасно в залежності від виду підключення. Водонагрівачі бувають такими:

  • Проточні. Вони ставляться на кран, доводять температуру до 60°C максимум, споживають більше електроенергії, не накопичують рідину.
  • Накопичувальні. Агрегаті нагрівають заданий об'єм води, зберігають її в баку, підтримують температуру, яку людина може вибрати самостійно, витрачають менше енергії, коштують дорожче.

Для краника на дачі або кухні достатньо проточного нагрівача. Він є доречним і в котеджах, будинках для літнього відпочинку. Для купання вдома всій родині потрібен накопичувальний водонагрівач (у магазинах часто називають електричним бойлером). Габарити, спосіб установки, місткість вибираються в залежності від кількості людей і витрат гарячої води.

Читати по-українські

Разница между бойлером и водонагревателем

Для бесперебойной подачи горячей воды централизованной системы бывает недостаточно. Тогда устанавливают специальную технику. Это бойлеры или водонагреватели, которые существенно отличаются по принципу работы и характеристикам. Об этом важно знать владельцам квартир и частных домов, чтобы не купить неподходящее устройство.

бойлер1

Основное отличие двух видов техники

Оба прибора предназначены для нагревания воды, но есть отличия в характеристиках и правилах эксплуатации. Бойлер можно назвать разновидностью водонагревателя. Но его ключевая особенность заключается в том, что он удерживает температуру, а внутри расположен ТЭН, газовая горелка или теплоноситель. Те устройства, которые люди устанавливают в квартиру, называть бойлерами ошибочно, ведь это накопительные водонагреватели. У них лишь одна функция.

Особенности бойлеров

Эти приборы нагревают воду, подают в смесители и в трубы по всему дому. Владелец может установить напорный бойлер, если нужно снабдить несколько точек. Безнапорный подойдет для одного смесителя. Если запомнить отличия сложно, достаточно изучить перед покупкой характеристики прибора и оценить его соответствие потребностям.

В магазине Eldorado.ua большой выбор техники разного объема и способа крепления. Если хочется купаться в горячей воде и одновременно обогревать дом, лучше купить бойлер 50 литров или более в зависимости от потребностей семьи.

бойлер2

Виды водонагревателей

В квартире, где постоянные перебои с горячей водой, но всегда есть холодная, жители ставят водонагреватели. Они предназначаются для кухонь, ванных комнат или для всех помещений одновременно в зависимости от вида подключения. Водонагреватели бывают такими:

  1. Проточные. Они ставятся на кран, доводят температуру до 60°C максимум, потребляют больше электричества, не накапливают жидкость.
  2. Накопительные. Агрегаті нагревают заданный объем воды, хранят ее в баке, поддерживают градус, который человек может выбрать самостоятельно, затрачивают меньше энергии, стоят дороже.

Для краника на даче или для кухни достаточно проточного вида. Он уместен и в коттеджах, домах для летнего отдыха. Для купания дома всей семье нужен накопительный водонагреватель (в магазинах его часто называют электрическим бойлером). Габариты, способ установки, вместимость выбираются в зависимости от количества проживающих людей и расхода горячей воды.

Метки: водонагрівач

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.