Субота, 20 квітня 2024 року

Ринопластика – операція, яка робить людей здоровими і красивими

Однією із затребуваних хірургічних операцій є ринопластика. Це пластична хірургічна процедура, спрямована на зміну форми, розміру чи фізіологічних особливостей носа.

пластика носа

У яких випадках показана ринопластика

Показання, при яких застосовується хірургічна пластика носа ділять на 2 групи

  1. Медичні показання, як правило, пов'язані з вродженими або набутими дефектами внутрішніх порожнин носа, що призводить до труднощів з диханням:
    • деформації хряща носа, що перешкоджають нормальному потоку повітря через носові ходи;
    • викривлення носової перегородки (девіація), що є причиною труднощів з диханням через одну або обидві ніздрі.
  2. Косметологічні (естетичні) показання, пов'язані з виправленням форми носа, можуть бути пов'язані як з бажанням пацієнта змінити свій вигляд, так і з необхідністю відновлення форми носа після травми:
    • корекція деформацій та дефектів – горбинка, кривизна, асиметрія;
    • косметичні цілі – виправлення форми кінчика носа, носових крил, спинки носа, збільшення чи зменшення розміру носа.

У будь-якому випадку рішення про можливість проведення, обсяг та прогнозовані результати хірургічного втручання приймає лікар.

Як проводиться ринопластика

Пластика носа належить до «операцій одного дня». Найчастіше вона триває від 30 хвилин до кількох годин. Хірургічне втручання буває відкритого та закритого типу. У першому випадку на колумелі – складці між ніздрями носа – робиться надріз.
Проведенню операції передує обстеження та аналізи. Часто лікар може на їх підставі надати графічний прогноз результату операції.
Сама операція відбувається, як правило, під загальним наркозом. У дуже поодиноких випадках під місцевою анестезією. Ніс після операції фіксують бандажом. У стаціонарі пацієнт проводить 1-2 доби.

Де проводять пластику носа

Ринопластику проводять у спеціалізованих відділеннях лікарень, косметологічних та медичних центрах. Зробити її можна як в Україні, так і за кордоном. Сьогодні дуже поширений медичний туризм. І одним із лідерів цього напряму є Туреччина.
Пояснюється це невисокими проти європейських чи американських цінами, наявністю висококваліфікованого персоналу, багато з яких має європейську медичну освіту, розвиненою мережею медичних центрів, які підтримуються державної політикою, та можливістю поєднувати лікування з відпочинком.
Ринопластика, до речі, посідає перше місце за популярністю пластичних операцій у турецьких клініках.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.