Неділя, 16 червня 2024 року

Режими та корисні функції кондиціонера

Читать на русском

Спочатку кондиціонер був створений для охолодження повітря у приміщенні. Сучасна кліматична техніка може працювати як на охолодження, так і на обігрів. Тому такі прилади рятують не тільки в літню спеку, а й у міжсезоння, коли централізоване опалення ще (або вже) не працює, а на вулиці досить прохолодно.
Але насправді весь спектр функцій сучасних моделей не обмежується обігрівом/охолодженням, оскільки виробники працюють над удосконаленням кліматичного обладнання. Тому, перш ніж вибрати кондиціонер з обігрівом до мінус 20, варто визначити для себе весь спектр необхідних. функцій.
кондиционер1

Набір додаткових опцій

Головним критерієм у виборі кліматичного обладнання є його потужність. Існує проста формула розрахунку потрібного параметра: 1 кВт потужності на 8–10 м2 площі. За таких умов використання кондиціонера буде максимально ефективним.
Що стосується додаткових функцій, то до найпоширеніших і затребуваних відносяться:

 1. очищення та/або іонізація повітря;
 2. вентиляція;
 3. просушка або зволоження повітря;
 4. таймер увімкнення/вимкнення;
 5. режим економії енергії;
 6. спеціальний режим «Комфортний сон».

Режими зручно перемикати пультом керування, який входить до обов'язкової комплектації приладу.
Враховуйте, що перемикання між режимами тепло/холод потребує деякого часу на перебудову кондиціонера під нові завдання. Зазвичай цей процес займає трохи більше 5 хвилин.

Особливості режиму обігріву приміщень

Більшість моделей кондиціонерів може використовуватися для нагрівання повітря в приміщенні при температурі за вікном до -15 °С. При необхідності можна вибрати кліматичну техніку, яка призначена для використання, коли температура повітря на вулиці опускається до -30 °С.
Чи можна використовувати кондиціонер при температурі нижче рекомендованої виробником? Вкрай небажано, тому що при певних показниках компресорна олія та фреон починають змінювати структуру та характеристики, що може стати причиною поломки приладу.
Важливо враховувати, що коли активний режим обігріву, конденсат виводиться безпосередньо із зовнішнього блоку. Ця особливість також має безпосередній вплив визначення робочих температур кондиціонера.

Які додаткові функції будуть корисні

При виборі необхідно обов'язково враховувати індивідуальні потреби та особливості приміщення. Наприклад, в будинку з підвищеною/зниженою вологістю точно корисною буде опція просушки/зволоження повітря.
Сім'ям з маленькими дітками важлива чистота повітря, тому не зайвими будуть такі функції, як вентиляція та іонізація.
Режим економії енергії допоможе скоротити витрати на комунальні платежі, а «Комфортний сон» дозволить спати навіть за включеного кондиціонера, оскільки його робота буде практично безшумною.

Читати українською

Режимы и полезные функции кондиционера

Изначально кондиционер был создан для охлаждения воздуха в помещении. Современная климатическая техника может работать как на охлаждение, так и на обогрев. Поэтому такие приборы спасают не только в летний зной, но и в межсезонье, когда централизованное отопление еще (или уже) не работает, а на улице достаточно прохладно.
Но на самом деле весь спектр функций современных моделей не ограничивается обогревом/охлаждением, так как производители постоянно работают над усовершенствованием климатического оборудования. Поэтому, прежде чем выбрать кондиционер с обогревом до минус 20, стоит определить для себя весь спектр необходимых функций.
кондиционер1

Набор дополнительных опций

Главным критерием в выборе климатического оборудования является его мощность. Есть простая формула расчета нужного параметра: 1 кВт мощности на 8–10 м2 площади. При таких условиях использование кондиционера будет максимально эффективным.
Что касается дополнительных функций, то к числу самых распространенных и востребованных относятся:

 1. очищение и/или ионизация воздуха;
 2. вентиляция;
 3. просушка или увлажнение воздуха;
 4. таймер включения/выключения;
 5. режим экономии энергии;
 6. специальный режим «Комфортный сон».

Режимы удобно переключать пультом управления, который входит в обязательную комплектацию прибора.
Учитывайте, что переключение между режимами тепло/холод требует некоторого времени на перестройку кондиционера под новые задачи. Обычно этот процесс занимает не более 5 минут.

Особенности режима обогрева помещений

Большинство моделей кондиционеров может использоваться для нагрева воздуха в помещении при температуре за окном до -15 °С. При необходимости можно выбрать климатическую технику, которая предназначена для использования, когда температура воздуха на улице опускается до -30 °С.
Можно ли использовать кондиционер при температуре, ниже рекомендованной производителем? Крайне нежелательно, так как при определенных показателях компрессорное масло и фреон начинают менять структуру и характеристики, что может стать причиной поломки прибора.
Важно учитывать, что, когда активен режим обогрев, конденсат выводится непосредственно с внешнего блока. Эта особенность тоже имеет непосредственное влияние на определение рабочих температур кондиционера.

Какие дополнительные функции будут полезны

При выборе необходимо обязательно учитывать индивидуальные потребности и особенности помещения. Например, в жилище с повышенной/пониженной влажностью точно полезной будет опция просушки/увлажнения воздуха.
Семьям с маленькими детками важна чистота воздуха, поэтому не лишними будут такие функции, как вентиляция и ионизация.
Режим экономии энергии поможет сократить расходы на коммунальные платежи, а «Комфортный сон» позволит спать даже при включенном кондиционере, поскольку его работа будет практически бесшумной.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.