Рада заборонила проросійські географічні назви в Україні

Позбавлення від наслідків комуністичної ідеології в Україні триває уже роками та потребує багато часу та зусиль. І щоб не лише позбутися відголосків імперіалістичного минулого совєтів, а й не допустити утворення нових проросійських метастазів в Україні, у 21 березня Верховній Раді прийняли важливий законопроєкт №7253.

За законопроєкт №7253 "Про внесення змін до ЗУ "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії" проголосували у другому читанні. За нього віддали свої голоси 248 депутатів, повідомляє 24 Канал.

Як йдеться у пояснювальній записці до Закону, його проєкт спрямований на деколонізацію топоніміки в Україні, а також на впорядкування використання у населених пунктах нашої держави географічних назв та символіки країни-терористки.

Він забороняє присвоювати географічним об'єктам в Україні назви, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, міста, дати, події та діячів.

Відтак, на вулицях України більше не буде місця жодним вулицям Пушкіна та Московським площам. Ба більше, новим топонімам, що звеличуватимуть Росію, яка щодня намагається вбити якомога більше українців і стерти нашу державу з політичної карти світу як таку.

Цікаво, що згідно з проведеним соціологічною групою "Рейтинг" опитуванням, ідею перейменування вулиць, назви яких пов’язані з Росією та росіянами, на честь героїв, які нині захищають Україну, підтримують 92% українців. Як зазначили у пояснювальній записці, це опитування провели 12–13 березня цього року.

 

 

 

Метки: деколонизация, топоніми