Провідні автовиробники відключили мобільні додатки в росії

Провідні автовиробники відключили мобільні додатки в росіїУ російських власників автомобілів Skoda, Nissan, Infiniti, Porsche, Land Rover та Jaguar виникли складнощі у роботі офіційних мобільних застосунків.

Низка іноземних брендів вже визнали, що відключають мобільні сервіси в рф.

mobilni-dodatki-v-rosiji-fsjo

Як відомо, до стандартного функціоналу таких мобільних додатків входить можливість відстежувати місцезнаходження автомобіля, контролювати його технічний стан, дистанційно запускати двигун, а також відкривати та закривати машину. Деякі виробники додають спеціальні підписки, які, наприклад, дозволяють за окрему плату збільшити потужність двигуна. Крім цього, компанії за допомогою мобільних сервісів діляться новинами і дають можливість власникам спілкуватися один з одним.

Днями стало відомо, що Land Rover та Jaguar надіслали автовласникам в рф офіційні повідомлення про можливі збої, проте робота з усунення помилок триває вже два місяці.

 

Тим часом програми Skoda, Infiniti та Nissan перестали працювати в росії протягом 2022 року і автобренди це офіційно підтвердили.

Porsche відключив рф від використання сервісів ще влітку 2022 року, але дилерам жодних повідомлень німецький концерн не відправляв.

Джерело

Метки: авто, мобільні додатки, РФ