Призначення житлової субсидії в 2024 році: Мінсоцполітики вказало на важливі нюанси

Для призначення житлової субсидії на опалювальний період з жовтня 2023 року враховуються доходи домогосподарства, отримані у І-ІІ кварталах 2023 року, тобто за січень - червень 2023 року. Тому, якщо продаж майна на суму понад 100 тис. грн, здійснено у листопаді-грудні, він буде враховуватися при призначенні житлової субсидії вже у травні 2024 року.

Про це інформують у Мінсоцполітики.

Але громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати орган Пенсійного фонду України про отримання ним або членом сім’ї особи із складу домогосподарства одноразово доходу, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 67 100 грн.

Винятком є цільова благодійна допомога, що надається на здобуття освіти, отримання медичних послуг, подолання наслідків стихійного лиха, аварій, епідемій та епізоотій загальнодержавного або місцевого характеру, екологічних, техногенних та інших катастроф у місцевостях, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації. Також до цієї категорії відносяться страхові виплати на медичну та соціальну допомогу, спадщина у вигляді нерухомого майна, грант чи стипендія на навчання.

Метки: субсидия