Пріорін: природний захист від випадіння волосся

bpr1

Випадіння волосся — вкрай розповсюджена проблема, що може турбувати і жінок, і чоловіків різного віку. Є чимало факторів, що можуть спричинити розвиток такої проблеми, також сучасні виробники пропонують різні засоби для лікування алопеції.

І серед них особливо виділяється Пріорін. Це засіб від відомої німецької корпорації Байєр, що вже понад 60 років пропонує населенню широкий асортимент БАДів, дерматологічних препаратів та різних ліків.

Пріорін — це дієтична добавка, створена згідно з останніми досягненнями науки. Вона живить коріння волосся різними корисними речовинами та сприяє таким чином збереженню їх здоров'я, підвищенню міцності та зупинці випадіння.

Дія Пріоріну підтверджена чисельними дослідженнями та заснована на властивостях рослинного екстракту проса у поєднанні з незамінним вітаміном В5 (пантотеновою кислотою), біотином і амінокислотою L-цистеїном. Цінні мікроелементи, що містить цей засіб, сприяють підтримці здоров'я коренів волосся зсередини.

Пріорін діє на клітинному рівні та комплексно впливає на організм, зокрема:

  • сприяє прискоренню росту волосся;
  • стимулює активність волосяних цибулин, що сприяє їх пробудженню;
  • стимулює метаболізм у шкірі голови;
  • покращує загальний стан та зволоженість волосся, адже живить його різними вітамінами, мінералами та амінокислотами;
  • підвищує міцність волосся, попереджає ламкість та появу січених кінчиків;
  • зміцнює клітини епідермісу, що стимулює регенерацію шкіри голови.

Такий позитивний ефект пояснюється синергією активних компонентів Пріоріну. Цей засіб містить:

  • L-цистеїн. Це одна з антивікових амінокислот, що вважається гарним будівельним матеріалом кератину для волосся. А кератин, як відомо, є основним структурним компонентом волосяного стрижня. Завдяки L-цистеїну волосся стає міцним та еластичним.
  • Пантотенову кислоту. Вона стимулює активний ріст волосся, сприяє відновленню пошкоджених локонів та допомагає попередити появу посічених кінчиків. До того ж така речовина інтенсивно живить волосся, захищає його від пошкоджень, зволожує та підвищує еластичність.
  • Екстракт проса. Ця речовина здатна підвищувати активність волосяних фолікулів, що сприяє появі нового волосся. Також екстракт проса відновлює структуру волосяного стрижня, укріплює його та покращує стан шкіри голови, зберігаючи вологу та нормалізуючи вироблення шкірного жиру. До речі, остання функція цієї речовини буде неймовірно корисною для всіх, хто страждає від лупи, зокрема й від себорейного дерматиту.

bpr2
Пріорін може допомогти при гормональній алопеції, коли волосяні цибулини втрачають здатність повноцінно виконувати свої функції. Деякі з них зовсім перестають формувати волосся, а деякі — роблять це не на повну силу, через що втрачається міцність та товщина волосин.

Активні компоненти Пріоріну підвищують якість обміну речовин, що сприяє більш ефективній доставці поживних компонентів до шкіри голови та волосяних цибулин. Завдяки цьому відбувається відновлення росту волосся та зупинка його випадіння.

Для тих, хто турбується про своє здоров'я та зовнішній вигляд, на сайті компанії Біовіт зібрано чудовий асортимент різноманітних добавок від ТОП-світових виробників. Підтримайте своє здоров’я разом з інтернет магазином https://biovit.ua/ua.