Пʼятниця, 14 червня 2024 року

Причини наркозалежності та правильна допомога

Від наркозалежності люди страждають незалежно від віку, статі, соціального становища. В нашому суспільстві часто досі вважається, що наркоманом може стати лише людина з поганої родини, яка не має хорошої освіти, роботи. Звісно, це не так. Насправді наркотичні речовини зараз доступні кожному, і люди починають вживати їх незалежно від того, з ким живуть та де працюють. Річ у тім, що потреба в постійному вживанні наркотиків з'являється через певні психологічні проблеми. Більшість людей не розуміє, що з ними відбувається, вони вчасно не звертаються до психолога. Це призводить до того, що люди перестають відчувати радість, вони не бувають щасливими. Навіть коли відбувається щось дійсно хороше, вони радіють лише мить, а потім знову занурюються в сірість свого буття.

нарко

Так відбувається через те, що організм не виробляє достатньо гормону радості – серотоніну. Його вироблення напряму залежить від того, скільки стресів переживає людина. А якщо її постійно щось мучить, вона переживає, не може розслаблятися – стрес стається перманентно. Відповідно, серотоніну стає все менше. Це призводить до депресивних настроїв, апатії. Також стресом для психіки є перевтомлення, відсутність нормального сну, постійні думки про те, що треба більше досягти, більше зробити. Якщо людина не розслабляється довгий час, організм сам починає вимагати, щоб йому дали спокій. І, найчастіше, люди обирають для цього наркотики.

Вони вважають, що так відпочивають, що в цьому немає нічого страшного і вони можуть кинути в будь-який момент. На жаль, це не так. Коли людина регулярно вживає наркотичні речовини, організм перестає виробляти серотонін самостійно. Тому або відчути хоч якусь радість, він має отримати наркотичну дозу. Через це наркомани не можуть зупинитися, навіть якщо сильно того хочуть. Тому щоб допомогти залежному, необхідно вмовити його добровільно лікуватися в стаціонарі.

Як відбувається лікування в клініці

Коли пацієнт потрапляє до наркоцентру, лікар проводить огляд, визначає, наскільки сильно постраждали органи, яка стадія залежності. Після цього призначаються препарати для підтримки роботи систем і зняття ломки. Коли стан стабілізується, з хворим починає працювати психолог. Його основною задачею є визначення причин наркозалежності та допомога пацієнту у вирішенні проблеми. Тут можна більш докладно почитати про лікування наркозалежності: https://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-narkomanii/.

В клініці доктора Кадирова завжди можна отримати таку комплексну допомогу. Звертайтеся і хай ваші близькі швидше одужують.

Метки: лікування, наркозалежность

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.