Субота, 20 липня 2024 року

Правила вантажно-розвантажувальних робіт

Коли йдеться про вантажоперевезення на будь-які відстані, не обійтися без проведення вантажно-розвантажувальних робіт, які є важливим етапом. Принципи таких робіт нагадують завантаження/розвантаження в побуті: наприклад, коли при здійсненні покупок важкий і щільний товар потрібно укладати вниз, а легший і тендітніший повинен бути зверху.

На складах співробітники виконують процес сортування. Тому автомобільні, морські, залізничні види доставок, а також авіадоставка передбачають обов'язкове виконання вантажних робіт, не забуваючи й про розвантаження вантажу після прибуття. Причому всі заплановані процеси відбуваються продумано, без хаосу – організовано та за регламентом.

Навіть при організації морських контейнерних перевезень розміщення всіх контейнерів відбувається за принципом: важкі – вниз, а легкі – вгору. Що стосується особливо тендітних, такі вантажі необхідно розмістити окремо, враховуючи всі заходи по збереженню їх цілості.

З метою максимально прискорити та спростити процес навантаження/розвантаження сучасні складські приміщення укомплектовані спецтехнікою, використовуються інноваційні технології для автоматизації всього процесу.

Основні принципи вантажно-розвантажувальних робіт

Перед початком співробітництва важливо проговорити всі нюанси та деталі, що стосуються не тільки майбутнього вантажоперевезення, а й правил проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Зазначають основні засади під час проведення цих робіт:

  • Для збірних вантажів, що перевозяться у закритих контейнерах, не обійтися без попереднього маркування. В результаті вдасться спростити, прискорити процес сортування, навантаження.
  • Необхідно дотримуватись норм і правил безпеки. Команда фахівців під час завантаження важких вантажів укладає їх вниз, а вгорі знаходяться легші товари.
  • Не забуваймо про надійне кріплення вантажу. З цією метою застосовують різні види ременів, строп, фіксуючих тросів та інше.
  • Товар, який буде вивантажений першим за маршрутом (у разі доставки збірних вантажів), потрібно вантажити останнім.

Проведення такелажних робіт здійснюється з урахуванням певних технологій. Наприклад, легкі та малогабаритні види вантажів вантажники вивантажують вручну, а для великогабаритних залучають у роботу різну спецтехніку, що спрощує процедуру та пришвидшує саме розвантаження.

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.