Неділя, 19 травня 2024 року

Практичні поради для тих, хто вирішив купити холодильник

Купівля побутової техніки – відповідальний момент. Як правило, він супроводжується вивченням каталогів інтернет-магазинів, читанням оглядів та походами до офлайн-магазинів. Іноді покупки можуть мати емоційний характер, але нам здається, що придбання такого важливого приладу, як холодильник, має бути прагматичним. А тому дамо вам кілька практичних порад.

холоджильник

Особливості конструкцій та основні характеристики сучасних холодильників

Залежно від взаємного положення холодильного та морозильного відділення прилади бувають однокамерні та двокамерні холодильники з горизонтальним розташуванням відділень, а також холодильники side-by-side, у яких 2 двері, розташовані вертикально.

За системою розморожування бувають холодильники з:

  1. Крапельною системою (Direct Cool), в якій волога з відділення конденсується на задній стінці, за якою розташований випарник, і у вигляді крапель води стікає у спеціальну ємність.
  2. Системою No Frost, в якій охолодження відбувається за рахунок примусової циркуляції холодного повітря, а волога накопичується і випаровується тільки в одному місці біля охолоджуючого елемента. У такому холодильнику не утворюється іній і він не потребує розморожування.

Холодильники бувають із традиційним асинхронним двигуном компресора, які працюють за циклом «включено-вимкнено». І з інверторним двигуном, що працює постійно, змінюючи швидкість обертання залежно від теплового навантаження. Останні більш економічні, але дорожчі.

Важливою характеристикою холодильника, особливо у сучасних умовах, є клас енергоефективності. Вони позначаються як А, А+, А++. Чим більше «+», тим економніший холодильник. В описі холодильника вказується кількість кВт.год., які він споживає за рік.

Декілька практичних порад щодо вибору холодильника

2283184631_w600_h600_2283184631

  1. Оцініть необхідний для вас обсяг холодильної та морозильної камери. Якщо вони будуть порожніми, то це марна трата місця в квартирі та електроенергії.
  2. Співвіднесіть габарити холодильника з розмірами приміщень у вашій квартирі чи будинку.
  3. Під час огляду холодильника в офлайновому магазині оцініть якість полиць у холодильному відділенні, у сучасній техніці вони найчастіше скляні та тонкі – чи витримають навантаження.
  4. Корисними є такі сучасні «фішки», як відділення з нульовою температурою для зберігання м'яса та риби у холодильному відсіку, а також «зона свіжості» для зберігання овочів та фруктів.
  5. Зверніть увагу на таку характеристику, як час підтримання температури при вимкненні електроенергії. Також час досягнення нормативної температури після включення. У реаліях сьогодення – це суттєвий момент.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.