Пошукова оптимізація та стратегії просування веб сайтів

У інтернеті наразі існує майже два мільярди сайтів. Кожен з них хоче залучити якомога більшу кількість відвідувачів. Вони приноситимуть прибуток, купуючи товари чи послуги, дивлячись рекламу та інший контент тощо. Щоб про ресурс дізналася цільова аудиторія, використовуються технології Search Engine Optimization. Для чого вони потрібні, як впливає на популярність інтернет-ресурсу та що таке SEO-спеціаліст – детальніше далі.

SEO – що це?

Це оптимізація та просування сайту для відповідності вимогам алгоритму пошукових систем. Тобто, це велике мистецтво потрапляння на першу сторінку Google, Yahoo, Bing тощо. Адже за статистичними даними більшість інтернет-користувачів не шукають далі першої сторінки. Тому SEO вважається найбільш ефективним способом залучення потенційних клієнтів.

Розрізняють внутрішню та зовнішню оптимізацію. Кожна з них має колосальний вплив на ефективність і привабливість сайту. Зовнішня оптимізація – це заходи для збільшення кількості та якості зовнішніх посилань на сайт. Вона потрібна, тому що пошукові системи більш довіряють тим ресурсам, на які посилаються інші авторитетні джерела.

Внутрішня оптимізація сайту – це заходи, націлені на підвищення якості контенту, розміщеного на веб-сторінках. Вона важлива, тому що у пошукових систем є ряд вимог до різних ресурсів. Якщо сайт їм відповідає, то просувається у рейтингу вище.

Які цілі пошукової оптимізації сайта?

До цілей SEO відносяться:

  • просування сайту в рейтингу пошукових систем у самий топ за результатами пошукової видачі за конкретними запитами користувачів;
  • покращення технічного стану ресурсу;
  • підвищення якості та релевантності контенту;
  • залучення рекомендацій з інших веб-ресурсів;
  • покращення поведінки користувачів на сайті;
  • зростання впізнаваності бренду в інтернеті;
  • відповідність вимогам пошукових роботів та потребам цільової аудиторії.

Як виконувати аналіз сайта?

Комплексний аналіз сайту є основою для його оптимізації. SEO-спеціаліст, отримавши необхідні доступи, вивчає видимість ресурсу за ключовими словами, аналізує стратегію, контентне наповнення та профіль зовнішніх посилань конкурентів і лідерів ринку.

Хочете знати більше про те, як правильно писати аналіз сайту? Для цього можна звернутися до комп'ютерної школи Hillel. Тут вам запропонують курси інтернет-маркетингу, де викладають досвідчені фахівці, співробітники топових компаній та агенцій. На заняттях розберуть на реальних кейсах, як підняти сайт в Гуглі, студенти отримують потрібний робочий досвід ще на етапі отримання кваліфікації. У Hillel є й інші програми, які вас можуть зацікавити. Наприклад, бізнес-аналіз курси.

За матеріалами: https://dnipro.ithillel.ua/