Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Поради, які продовжать час автономної роботи iPhone та iPad

Читать на русском

Порівнюючи характеристики iPhone зі смартфонами на Андроїд, можемо помітити, що ємність батареї у смартфонах Apple зовсім невелика. Навіть флагманський iPhone 15 Pro Max має батарею всього 4422 мАг. Ціна його при цьому складає понад 60 тисяч гривень. А відносно недорогі смартфони Samsung серії "М", наприклад, Samsung M14 йдуть з акумулятором на цілих 6000 мАг. Чому так?

iPhone1

Справа в тому, що додаткова ємність батареї – це більше дорогоцінного простору під задньою кришкою. Замість збільшення ємності, а відповідно і ваги виробу, в Apple наголошують на збалансованості "заліза" та операційної системи, щоб iPhone більш ефективно витрачав заряд і повільніше розряджався.

Як продовжити час автономної роботи Айфон та Айпад

Якщо тільки вибираєте Айфон або планшет iPad, краще купувати в інтернет-магазині авторизованого дилера. Купівля техніки Apple в Цитрус, будь то Айфон, Айпад або бездротові навушники AirPods – гарантія оригінальності, офіційних цін та справності.

Однак, збереження пристрою багато в чому залежить і від навичок користувача. Якщо ви тільки купили iPhone або планшет Apple iPad, такі поради допоможуть вам продовжити час автономної роботи девайса.

Правильне заряджання

Літій-іонні або літій-полімерні акумулятори розраховані на кінцеве число циклів заряду-розряду. Щоразу, коли ви заряджаєте смартфон Apple від нуля до 100 відсотків, ви витрачаєте один цикл. При цьому потроху зменшується ресурс батареї. Експерти радять тримати заряд у межах від 20 до 80 відсотків. Краще трохи зарядити смартфон на 20-30 відсотків. Така практика продовжить ресурс батареї Айфон та Айпад.

Не заряджайте смартфон усю ніч

Відмовтеся від звички ставити Айфон або Айпад на всю ніч на зарядку. Пристрій укомплектований контролерами, які регулюють рівень заряду та відключають заряджання. Але ми не застраховані від стрибків у мережі. До того ж, постійна напруга з часом призводить до поломки самих контролерів.

iPhone потребує “відпочинку”

Будь-який смартфон може працювати в безперервному режимі з першого включення. Якщо ви не перевантажуєте пристрій складними іграми та програмами, відключати його необов'язково. Але фахівці рекомендують іноді вимикати телефон та давати йому відпочити. Це позитивно позначиться на часі автономної роботи Айфон або Айпад.

iPad

Вимкніть все, що вам не потрібно

iPhone та iPad від Apple радують великою кількістю функціоналу. Але, за щиросердними зізнаннями більшості користувачів, вони використовують функції пристроїв всього на 30-50 відсотків. Всі інші служби та послуги лише пожирають заряд та ресурси оперативної пам'яті:

  • Siri;
  • GPS та геолокація;
  • віджети погоди або курсу валют;
  • Bluetooth та NFC;
  • одночасно включені мобільний інтернет та Wi-Fi.

Додайте сюди анімовані шпалери, фонові режими різних програм, “підняття для активації” та ін. У результаті сервіси, якими ми абсолютно не користуємося, розряджають наш смартфон Apple.

Коли батарея Apple iPhone або iPad втрачає понад 20 відсотків свого ресурсу (а це приблизно 500 циклів розряду), її рекомендують замінити. Якщо не виконати заміну, акумулятор не зможе підтримувати режим пікової активності, і вимикатиметься сам по собі. Наведені вище поради допоможуть продовжити термін служби батареї Айфон і Айпад.

Читати українською

Советы, которые продлят время автономной работы iPhone и iPad

Сравнивая характеристики iPhone со смартфонами на Андроид, можем заметить, что емкость батареи в смартфонах Apple совсем небольшая. Даже флагманский iPhone 15 Pro Max имеет батарею всего 4422 мАч. Цена его при этом составляет свыше 60 тысяч гривен. А относительно недорогие смартфоны Samsung серии “М”, например Samsung M14 идут с аккумулятором на целых 6000 мАч. Почему так?

iPhone1

Дело в том, что дополнительная емкость батареи – это больше драгоценного пространства под задней крышкой. Вместо увеличения емкости, а соответственно и веса изделия, в Apple делают акцент на сбалансированности “железа” и операционной системы, чтобы iPhone более эффективно расходовал заряд и медленнее разряжался.

Как продлить время автономной работы Айфон и Айпад

Если только выбираете Айфон или планшет iPad, лучше делать покупку в интернет-магазине авторизованного дилера. Покупка техники Apple в Цитрус, будь то Айфон, Айпад или беспроводные наушники AirPods, – гарантия оригинальности, официальных цен и исправности.

Однако, сохранность устройства во многом зависит и от пользовательских привычек. Если вы только купили iPhone или планшет Apple iPad, следующие советы помогут вам продлить время автономной работы девайса.

Правильная зарядка

Литий-ионные или литий-полимерные аккумуляторы рассчитаны на конечное число циклов заряда-разряда. Каждый раз когда вы заряжаете смартфон Apple от нуля до 100 процентов, вы тратите один цикл. При этом понемногу уменьшается и ресурс батареи. Эксперты советуют держать заряд в пределах от 20 до 80 процентов. Лучше немного подзарядить смартфон на 20-30 процентов. Такая практика продлит ресурс батареи Айфон и Айпад.

Не заряжайте смартфон всю ночь

Откажитесь от привычки ставить Айфон или Айпад на всю ночь на зарядку. Устройство укомплектовано контролерами, которые регулируют уровень заряда и отключают зарядку. Но мы не застрахованы от скачков в сети. К тому же, постоянное напряжение со временем приводит к поломке самих контроллеров.

iPhone нуждается в “отдыхе”

Любой смартфон может работать в непрерывном режиме с момента первого включения. Если вы не перегружаете устройство сложными играми и приложениями, отключать его необязательно. Но специалисты рекомендуют иногда выключать телефон и давать ему отдохнуть. Это положительно скажется на времени автономной работы Айфон или Айпад.

iPad

Отключите всё, что вам не нужно

iPhone и iPad от Apple радуют обилием функционала. Но, по чистосердечным признаниям большинства пользователей, они используют функции устройств всего на 30-50 процентов. Все остальные службы и сервисы лишь пожирают заряд и ресурсы оперативной памяти:

  • Siri;
  • GPS и геолокация;
  • виджеты погоды или курса валют;
  • Bluetooth и NFC;
  • одновременно включенные мобильный интернет и Wi-Fi.

Добавьте сюда анимированные обои, фоновые режимы различных приложений, “поднятие для активации” и пр. В результате сервисы, которыми мы абсолютно не пользуемся, разряжают наш смартфон Apple.

Когда батарея Apple iPhone или iPad теряет свыше 20 процентов своего ресурса (а это примерно 500 циклов разряда), ее рекомендуют заменить. Если не выполнить замену, аккумулятор не сможет поддерживать режим пиковой активности, и будет отключаться сам по себе. Вышеприведенные советы помогут продлить срок службы батареи Айфон и Айпад.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.