Четвер, 20 червня 2024 року

Пластикові вікна – ергономіка та комфорт

Читать на русском

Комфорт житла – це найважливіший момент для всіх. Він досягається різними методами, і вікна тут відіграють не останню роль. Старі вікна з часом розтріскуються і починають пропускати холодне повітря взимку та тепле влітку. Також вони погано стримують шум та слабкі до впливу ударної хвилі. У деяких зовнішній вигляд також не найпривабливіший. Тому багато хто намагається позбутися їх. Рішенням у таких випадках стають пластикові вікна. Вони ергономічні, надійні і мають багато переваг.

окно

Різновиди вікон

Важливо розуміти, що пластикові вікна відрізняються від металопластикових відсутністю металевого армування (посилення). Але це не робить їх менш надійними. Вони діляться за різними параметрами. За кількістю стулок їх поділяють на такі:

 • Одностулкові. У квартирах мало поширені. Вони більш популярні в офісах, маленьких аудиторіях, класних кімнатах і т.д. Скрізь, де є потреба у вікнах невеликого розміру – тобто там, де обмежений простір.
 • Двостулкові. Це класика для будь-яких вікон. Вони поширені скрізь: у житлових приміщеннях, багато де в офісах та у багатьох інших приміщеннях. Вони бувають з хвіртками і без них.
 • Тристулкові. Вони мало популярні у житлових приміщеннях (як і одностулкові аналоги). Офіси, великого розміру університетські аудиторії та класні кімнати. Вони застосовуються там, де потрібно засклити велику площу.
 • Мають більше трьох стулок. Застосовуються рідко, поширені у великих приватних будинках та нежитлових приміщеннях, де працюють люди.

Особливо виділяють панорамні вікна. Вони бувають як без стулок взагалі, так і з однією відкривається. Цей варіант металопластикових і пластикових вікон також популярний там, де потрібно покрити велику площу. Популярні вони як вітрини в різних магазинах. Використовуються також у інших місцях.

Головні властивості пластикових вікон

Серед головних особливостей виділяють такі:

 • Міцність у всіх сенсах. Вони витримують серйозну ударну хвилю, погано піддаються злому, витримують звичайні удари.
 • Теплоізоляція. Завдяки пластиковим вікнам у квартирі можна облаштувати свій мікроклімат. Вікна добре стримують тепло і прохолоду, тому в квартирі комфортно будь-якої пори року.
 • Гарна шумоізоляція. Такі вікна майже не пропускають вуличний шум до приміщення.

Пластикові вікна дозволять людині жити в комфортній атмосфері тихого та теплого будинку.

Читати українською

Пластиковые окна – эргономика и комфорт

Комфорт жилья – это важный момент для всех. Он достигается различными методами, и окна здесь играют не последнюю роль. Старые окна со временем растрескиваются и начинают пропускать холодный воздух зимой и теплый летом. Также они плохо сдерживают шум и слабые к влиянию ударной волны. У некоторых внешний вид также не самый привлекательный. Потому многие стараются избавиться от них. Решением в таких случаях становятся пластиковые окна. Они эргономичные, надежные и вообще имеют много достоинств. 

окно

Разновидности окон

Важно понимать, что пластиковые окна отличаются от металлопластиковых отсутствием металлического армирования (усиления). Но это их не делает менее надежными. Они делятся по различным параметрам. По количеству створок их делят на такие: 

 • Одностворчатые. В квартирах мало распространены. Они больше популярны  в офисах, маленьких аудиториях, классных комнатах и т.д. Везде, где есть необходимость в окнах небольшого размера – то есть, там, где ограничено пространство. 
 • Двустворчатые. Это классика для любых окон. Они распространены везде: в жилых помещениях, много где в офисах и во многих других помещениях. Они бывают с форточками и без них. 
 • Трехстворчатые. Они мало популярны в жилых помещениях (как и одностворчатые аналоги). Офисы, крупного размера университетские аудитории и классные комнаты. Они применяются там, где нужно застеклить большую площадь. 
 • Имеющие больше трех створок. Применяются редко, распространены в больших частных домах и нежилых помещениях, где работают люди. 

Отдельно выделяют панорамные окна. Они бывают как без створок вообще, так и с одной открывающейся. Этот вариант металлопластиковых и просто пластиковых окон также популярен там, где нужно покрыть большую площадь. Популярны они в качестве витрин в различных магазинах. Используются также в других местах. 

Главные свойства пластиковых окон

Среди главных особенностей выделяют такие: 

 • Прочность во всех смыслах. Они выдерживают серьезную ударную волну, плохо подвергаются взлому, выдерживают обычные удары. 
 • Теплоизоляция. Благодаря пластиковым окнам в квартире можно обустроить свой микроклимат. Окна хорошо сдерживают тепло и прохладу, потому в квартире комфортно в любое время года. 
 • Хорошая шумоизоляция. Такие окна почти не пропускают уличный шум в помещение. 

Пластиковые окна позволят человеку жить в комфортной атмосфере тихого и теплого дома.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.