Після смерті частина нашого тіла може працювати ще декілька років — вчені

Наш організм містить трильйони мікроорганізмів, які важливі для нашого здоров’я і більшість з них живуть у відносно стабільному теплому середовищі, як наш кишківник.
Згідно з нещодавно опублікованим дослідженням Професора мікробіології навколишнього середовища Університету Теннессі, мікроби в тілі людини продовжують жити після її смерті та відіграють важливу роль у розкладанні тіла.

Після смерті серце припиняє переганяти кров, яка розносить кисень по всьому тілу. Клітини, позбавлені кисню, починають перетравлювати себе — цей процес називається автоліз .

Якщо тіло людини поховане в землі мікроби потрапляють в ґрунт під час розкладання.

Легко припустити, що мікроби загинуть, коли вони вийдуть за межі людського тіла, однак згідно з попередніми дослідженнями, мікроби які були в тілі людини можна виявити в ґрунті під тілом, що розкладається, на поверхні ґрунту та в могилах протягом місяців або років після того, як м’які тканини тіла розклались.

Згідно з дослідженням, наші мікроби, ймовірно, відіграють певну роль у цьому процесі переробки, перетворюючи великі азотовмісні молекули, такі як білки та нуклеїнові кислоти, на амоній.
Джерело: NV.ua

Метки: смерть