Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Переваги використання портативних електростанцій

Читать на русском

Невід'ємним атрибутом життя сучасної людини є електронні пристрої. Разом з тим, багато хто змушений стикатися з аварійними та віяловими відключеннями електроенергії, а також перебоями та перенапругою. У таких ситуаціях потрібні альтернативні джерела живлення. Портативна електростанція — один із оптимальних способів вирішити проблему з електрикою.

Особливості портативних станцій

Портативна електростанція для дому — це «золота середина» між компактним, але обмеженим у плані функціоналу повербанком і потужним, але не завжди зручним у використанні генератором. Усередині пристрою знаходиться ємний акумулятор, який накопичує стільки енергії, скільки потрібно для живлення певної техніки.

До основних переваг портативних електростанцій можна віднести:

  1. Мобільність — пристрої відрізняються компактними розмірами та не потребують обов'язкової наявності розетки. Ви можете взяти станцію з собою у подорож чи активний відпочинок. Більшість моделей легко поміщаються не лише у багажник автомобіля, а й у рюкзак.
  2. Універсальність - електростанція може мати різні типи роз'ємів, такі як USB, AC, DC, що дозволяє підключати широкий спектр пристроїв. Більшість модифікацій заряджаються як від стандартної мережі 220 Вольт, так і від прикурювача або сонячних батарей.
  3. Висока потужність — однієї станції має бути достатньо для підключення всієї актуальної техніки. При цьому захисні механізми гарантують пристроям захист від стрибків напруги та температурних змін.
  4. Екологічність — портативна станція не виробляє продуктів горіння та вихлопів, за рахунок чого є кращою для дому, ніж генератор. Крім того, експлуатація таких приладів передбачає мінімальний рівень шуму.

electro1

Нюанси вибору

Вибираючи портативну електростанцію, необхідно насамперед враховувати потужність приладу. Адже від цього залежить які саме пристрої ви зможете підключати. Від зарядних станцій мінімальної потужності ви зможете запитати смартфони, планшети, ноутбуки, смарт-годинник, плеєри та інші гаджети. Також такої моделі має бути достатньо більшості фотоапаратів. Станції із середньою потужністю підходять для освітлювальних приладів, невеликих газових казанів, компактних холодильників. Модифікації на 5 кВт і вище є актуальними для підключення великої побутової техніки, у тому числі бойлера та насоса.

Перед покупкою конкретного агрегату також переконайтеся, що він має всі необхідні роз'єми. Якщо ви плануєте брати станцію із собою, слід врахувати габаритні параметри. Для використання поза домом краще вибирати компактну та легку модель.

На закінчення перерахуємо перевірені бренди, які випускають зарядні станції. Відмінно зарекомендували себе пристрої від таких фірм як EcoFlow, VIA Energy, Zendure, Jackery, Bluetti.

Читати українською

Преимущества использования портативных электростанций

Неотъемлемым атрибутом жизни современного человека являются электронные устройства. Вместе с тем, многие вынуждены сталкиваться с аварийными и веерными отключениями электроэнергии, а также перебоями и перенапряжением. В таких ситуациях требуются альтернативные источники питания. Портативная электростанция — один из оптимальных способов решить проблему с электричеством.

Особенности портативных станций

Портативная электростанция для дома — это «золотая середина» между компактным, но ограниченным в плане функционала повербанком, и мощным, но не всегда удобным в использовании генератором. Внутри такого устройства находится емкий аккумулятор, который накапливает столько энергии, сколько требуется для питания определённой техники.

К основным преимуществам портативных электростанций можно отнести:

  1. Мобильность — устройства отличаются компактными размерами, а также не требуют обязательного наличия розетки. Вы можете взять станцию с собой в путешествие или на активный отдых. Большинство моделей легко помещаются не только в багажник автомобиля, но и в рюкзак.
  2. Универсальность — электростанция может иметь разные типы разъемов, такие как USB, AC, DC, что позволяет подключать широкий спектр устройств. Кроме того, большинство модификаций заряжаются как от стандартной сети 220 Вольт, так и от прикуривателя или солнечных батарей.
  3. Высокая мощность — одной станции должно быть достаточно для подключения всей актуальной техники. При этом защитные механизмы гарантируют устройствам защиту от скачков напряжения и температурных изменений.
  4. Экологичность — портативная станция не производит продуктов горения и выхлопов, за счет чего является более предпочтительной для дома, нежели генератор. Кроме того, эксплуатация таких приборов предполагают минимальный уровень шума.

electro1

Нюансы выбора

Выбирая портативную электростанцию, необходимо в первую очередь учитывать мощность прибора. Ведь от этого зависит, какие именно устройства вы сможете подключать. От зарядных станций минимальной мощности вы сможете запитать смартфоны, планшеты, ноутбуки, смарт-часы, плееры и другие гаджеты. Также такой модели должно быть достаточно для большинства фотоаппаратов. Станции со средней мощностью подходят для осветительных приборов, небольших газовых котлов, компактных холодильников. Модификации на 5 кВт и выше актуальны для подключения крупной бытовой техники, в том числе бойлера и насоса.

Перед покупкой конкретного агрегата также убедитесь, что он имеет все необходимые разъемы. Если вы планируете брать станцию с собой, следует учесть габаритные параметры. Для использования вне дома лучше выбирать компактную и легкую модель.

В заключение перечислим проверенные бренды, которые выпускают зарядные станции. Отлично зарекомендовали себя устройства от таких фирм, как EcoFlow, VIA Energy, Zendure, Jackery, Bluetti.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.