Парфуми Chanel – класика та сучасність композицій для жіночих образів

Говорять, що аромат відіграє найважливішу роль у формуванні образу людини. Духи, туалетна або парфумована вода можуть чудово доповнити або змінити його. Зробити ніжним, романтичним та загадковим чи вольовим, сильним, притягуючим. Авторка легендарного бренду Chanel Коко Шанель, говорячи про роль парфуму в образі жінки, любила повторювати таку фразу: «У вас ніколи не буде другого шансу, щоб справити перше враження». І, справді у справі створення дивовижних ароматичних композицій Chanel досяг абсолютної досконалості та підкорив світ. Минають роки, змінюються смаки та уподобання, але ці аромати завжди залишаються актуальними.

У широкому спектрі парфумів Chanel, представлених у https://parfumcity.com.ua/catalog/zhenskie-duhi/chanel, кожна жінка знайде аромати свого образу та стилю. Це і повсякденні парфуми, і косметика для вечірнього виходу, туалетна та парфумована вода та різнопланові подарункові набори.

Chanel

Аромати та образи парфумів Chanel

Ось тільки декілька з представлених парфумів на різний смак.

  • Chanel Coco Mademoiselle – смілива, вільна та багатогранна жінка з моментами легковажності. Пристрастно-чуттєвий східний аромат. Освіжаюча прохолода цитрусу поєднується з п'янким ароматом жасмину і насолодою травневої троянди.
  • Chanel Chancе – образ непередбачуваної, що у постійному русі, яка ловить свій шанс жінки. Квітковий аромат зі шлейфом з ванілі та білого мускусу.
  • COCO NOIR – образ вишуканий, загадковий та аристократичний, що підкреслює індивідуальність. Деревно-мускусний з ноткою бергамота і магнетичною силою почул, наче дихання минулого притягує до себе, манить у романтику ночі.

 

Що вибрати – туалетну чи парфумовану

Цей вибір робиться зазвичай за призначенням парфуму, та обумовлений головним чином його стійкістю і властивостями змінювати аромат з часом.
У парфумованій воді висока концентрація спирту (90%) та ефірних олій (до 20%). У ній переважають середні ноти, її ще називають денною. Стійкість – до 6 годин.
У туалетній воді концентрація спирту нижче (80%), також менше і вміст ефірних олій – до 12%. У ній переважають верхні та середні ноти. Стійкість – 2-3 години.
Проте все індивідуальне. Стійкість багато в чому залежить від компонентів. Більш стійкі ноти – східні та деревні, а ось легкі фруктові аромати вивітрюються швидше.

Аромати будуть яскравішими та триматись довше, якщо їх наносити на так звані "гарячі точки". Це зап'ястя, шия (особливо її задня частина), шкіра за вухами, ліктьовий вигин, пупок та підколінна ямка. Також парфумери рекомендують наносити аромати на волосся: пару крапель на гребінець і далі легкими рухами розподілити їх по всій довжині.
Тож вибір за вами.

Метки: парфуми Chanel