П’ять причин зробити вибір на користь iPhone

Компанія Apple регулярно радує своїх шанувальників якісними новинками з області смартфонів, такими як, наприклад, iPhone 13 Mini , який представлений на ринку України.  За 5 років, які минули з моменту виходу першої моделі iPhone, вона завоювала розум та серця мільярдів людей на планеті. І це цілком зрозуміло, якщо подивитися на очевидні переваги цих гаджетів.

айфон1

Дизайн та якість

У тому, що iPhone – ікона стилю серед смартфонів немає жодного сумніву. Вишукані лінії та оригінальні елементи дизайну роблять його легковпізщнаваним серед будь-яких побратимів. У якості матеріалів та складання також немає сумніву. Погляньте самі, в iPhone 13 корпус виконаний зі скла та кераміки, передня панель має спеціальне надміцне покриття, а рамка виготовлена ​​з авіаційного алюмінію. Корпус має підвищену вологозахищеність (за стандартом IP68). Це означає, що смартфон можна занурити на глибину до 6 метрів тривалістю до 30 хвилин. Доступність моделі в 6 кольорах задовольнить будь-який найвибагливіший смак. А вибираючи варіант Mini, ви отримуєте компактний смартфон з усіма якостями флагманської моделі.

Швидкість та надійність

Всі, хто має досвід роботи з iPhone відзначають, що ці гаджети вкрай рідко виснуть і збоять, а також відрізняються швидкою реакцією на звернення користувача. Причиною цього є те, що процесори спеціально розробляються під операційну систему iOS, вони не можуть працювати в інших пристроях. Також на малу кількість збоїв впливають постійні оновлення системи, які покращують продуктивність роботи з iPhone та підвищують безпеку данних.

Якість камери

iPhone завжди славилися якістю фото- та відеозйомки. Світлини виходять контрастними з чіткими деталями та правильною передачею кольору навіть в умовах поганого освітлення. Це пояснюється якістю камер і спеціальними алгоритмами обробки зображень, за які відповідають потужні процесори.

камера

Наприклад, у того ж iPhone 13 Mini:

  • роздільна здатність об'єктивів - 12 + 12 Мп;
  • надширококутна камера вловлює на 47% більше світла;
  • система стабілізації зі зсувом матриці робить фото з більш чіткими деталями;
  • режим Smart HDR 4, який здатний розпізнати до 4-х людей у ​​кадрі та оптимально налаштувати контрастність.

Простота та функціональність

Інтерфейс iPhone простий та інтуїтивно зрозумілий. Швидко освоїти його може навіть новачок раніше не знайомий з яблучними гаджетами. Розробники врахували в iOS переваги різних груп користувачів від «чайників» до просунутих користувачів і від дітей до людей похилого віку. Всі новинки мобільних застосунків раніше виходять для iOS. Новинки ігрового світу та ділові апки першими стають доступними саме для користувачів iPhone.

Актуальність

Якщо ви навіть за кілька років користування вирішите продати свій iPhone13 mini, то отримаєте за нього непогані гроші. Усі гаджети Apple втрачають у ціні повільніше, ніж аналогічні представники інших брендів. Та, і продаються швидше завдяки популярності.

Метки: iPhone