Особливості конструкторів LEGO City

Серед розмаїття конструкторів LEGO однією з найпопулярніших є лінійка City. З наборами цієї серії дитина зможе побудувати справжнє місто і заселити його веселими мешканцями. Від батьків потрібно лише подивитися на сайті інтернет-магазину Panama опис товарів, ознайомитися з відгуками та вибрати потрібний варіант. Чому ця іграшка так подобається малюкам — читайте далі у статті.
lego-4525098_1280

 

Теми наборів

Серія City з'явилася в LEGO у 2005 році. Вона прийшла на зміну і стала логічним продовженням лінійки Town. Будівельні набори поєднує загальна тематика — життя та пригоди мешканців казкової країни Legoland. За допомогою будівельних наборів Lego City можна побудувати справжнє місто з розвиненою інфраструктурою. Вибирайте серії різної тематики та збирайте:

 

 • житлові будівлі, магазини та кафе;
 • відділ поліції та пожежну частину;
 • залізницю та поїзди;
 • автостанції та автомобілі;
 • аеропорт з літаками та багато іншого.

 

Лінійка постійно оновлюється — нові серії виходять не рідше, ніж 1 раз на пів року. Усі набори сумісні між собою, незалежно від теми та року випуску. Хлопчики будуть у захваті від каскадерських автотреків і точно оцінять сюжет, присвячений переслідуванню небезпечних злочинців працівниками поліції. А дівчаткам обов'язково сподобається грати у магазин морозива чи лікувати звірів із мобільною бригадою ветеринарної допомоги.
lego-6725602_1280
 

Як грати в LEGO City

За допомогою «Лего Сіті» можна побудувати модель міста в мініатюрі. Якщо купити кілька однакових наборів, можна створити цілий квартал з одноповерховими та висотними будинками, магазинами, господарськими спорудами. Вулицями їздитимуть автомобілі — легкові, вантажні, автокрани та фургони. Мешканці міста мають різні професії, завдяки чому малюк зможе «приміряти» на себе дорослі ролі. У Леголенді живуть і працюють:

 

 • пожежники;
 • поліціянти;
 • лікарі та ветеринари;
 • каскадери;
 • будівельники;
 • вчені та дослідники;
 • продавці.

 

Моделі та фігурки максимально деталізовані та вирізняються високою функціональністю. Наприклад, у наборі «Пасажирський поїзд-експрес» передбачена можливість «зайти» в купе, де крім основного місця є полиця для багажу, або «відвідати» вагон-ресторан.

 

З іграшками LEGO малюк зможе вигадувати різноманітні захопливі сюжети. Набори розраховані на дітей різного віку. Виробник пропонує прості конструктори з невеликою кількістю деталей, розраховані на малюків 3–5 років, а також складні варіанти для молодших школярів і підлітків.

LEGO City — захоплива та корисна іграшка

Дитячі лікарі та психологи вважають конструктор однією з найкорисніших ігор для дітей будь-якого віку. Складання деталей розвиває:

 

 1. дрібну моторику;
 2. просторове мислення та окомір;
 3. творчі здібності;
 4. логіку та здатність до аналізу.

 

Граючи з конструкторами «Лего Сіті», діти стають посидючішими та вчаться доводити кожну справу до кінця. Малята в ігровій формі запам'ятовують назви будівель і техніки, вивчають їхні особливості та функції. Деякі дівчатка і хлопчики, захопившись конструюванням у дитинстві, не розлучаються з хобі навіть у підлітковому віці. А для когось це захоплення стає першим кроком до освоєння професії будівельника чи архітектора.