Основні категорії запчастин на Subaru

Коли мова заходить про автомобілі Subaru, багато хто відзначає їх високий рівень надійності та гідну якість запчастин – це одна з причин, чому машини цього бренду настільки популярні, особливо серед людей, які цінують технічні характеристики авто та комфортне водіння.

 

Але якою б надійною не була машина, згодом деякі її деталі можуть зламатися або стати несправними в результаті неправильної експлуатації або зносу. Коли це відбувається, автовласники починають замислюватися, який постачальник запчастин Субару може запропонувати їм вигідні умови для придбання та які загалом категорії запчастин існують.

 

Які запчастини на Subaru можна купити?

 

Найбільш якісними є оригінальні запчастини. Ці комплектуючі ідентичні тим, які встановлювалися на авто під час його збирання на заводі. Цю продукцію виробляють лише на заводах бренду, що практично виключає ймовірність заводського браку. Зовнішньо відрізнити оригінал від аналога може бути складно, тому щоб зрозуміти, яка саме категорія запчастин перед вами, достатньо перевірити, чи є на ній специфічне маркування. Сертифіковані запчастини мають унікальний брендовий логотип.

 

Головна причина, чому багато хто робить вибір саме на користь оригінальних запчастин, полягає в їх високому рівні якості та повної сумісності з механізмом авто. Таким чином, можна бути впевненим, що куплений компонент точно підійде до моделі машини.

 

Є в «оригіналів» і свої недоліки у вигляді:

  • Високої вартості, яка на 20-40% вище в порівнянні з аналогами.
  • Складності підбору необхідного компонента до старих моделей автомобілів.

 

Ще однією категорією є запчастини з розбирання. Це демонтовані деталі з автомобілів із США чи Японії. Всі запчастини оригінальні, але вже використані під час експлуатації машини. Вони продаються за нижчою ціною порівняно з новими.

 

Чергова категорія запчастин – аналоги, які виготовляють незалежні компанії. Їхня вартість нижча в порівнянні з фірмовими комплектуючими, при цьому вони доступні в широкому асортименті, а їх запас міцності трохи менший, ніж у оригіналів.

 

Як шукати запчастини на Субару?

 

Для пошуку необхідних запчастин на свою модель можна відправити постачальнику комплектуючих VIN-номер або номер кузова машини – ця інформація знаходиться у паспорті авто. Також можна скористатись каталогом на сайті постачальника. Сьогодні найзручнішим способом пошуку відповідних запчастин є інтернет-магазин, де доступний широкий асортимент продукції, а головне – вам не потрібно витрачати час на поїздку на авторинок чи склад тієї чи іншої компанії.

Метки: авто