Вівторок, 18 червня 2024 року

Онлайн вивчення Python – чудовий спосіб освоїти нову професію

Читать на русском

Сьогодні IT фахівці одні з найпопулярніших в Україні. На цю сферу економіки найменше вплинула війна, і багато хто починає замислюватися про зміну свого роду діяльності саме у напрямі комп'ютерних наук. Один із способів швидко освоїти ази професії – вивчити затребувану мову програмування. Завдяки Бесплатный курс программирования на Python нещодавно з'явилася чудова можливість навчатися цьому онлайн.

Python

Чим хороший Python

Мова програмування Python з'явилася наприкінці 1980-х і з того часу стала однією з найпопулярніших. Причин тому декілька:

 • Він чудово підходить новачкам. Python добре сконструйований. Він логічний. Для вивчення не обов'язково навіть знати англійську мову.
 • Python – мова, що інтерпретується, а не компілюється. Писати програми на ньому можна практично у будь-якому текстовому редакторі. І перевіряти їхню роботу буквально на ходу.
 • Python має багато шанувальників у всьому світі. Дуже розвинена спільнота, хороша підтримка, безліч прикладів програм з відкритим кодом.

 

В яких сферах застосовується Python

Ця мова програмування поширена в IT індустрії. Основні сфери застосування:

 1. WEB-додатки. Наприклад, на Python пишуть парсери для збору інформації зі сторінок сайтів.
 2. Наукові дослідження та обчислення. Завдяки простоті Python давно став улюбленою мовою вчених. Для нього розроблено масу бібліотек, що дозволяють аналізувати данні та малювати графіки.
 3. Автоматизація тестування. Python через свою простоту відмінно підходить для створення QA додатків, навіть тим, хто не має достатнього досвіду програмування.
 4. Комп'ютерні ігри. Ви, напевно, не знаєте, але багато комп'ютерних ігор повністю або частково написано на Python. Наприклад, він використовувався для створення такої культової гри як World of Tanks. Найчастіше на ньому пишуть скрипти для взаємодії персонажів, запуску сцен та обробки подій.
 5. Штучний інтелект. Python – один із лідерів серед мов, на яких створюються системи штучного інтелекту. До речі, на ньому написано штучний інтелект AlphaStar для StarCraft 2, який перемагає найсильніших професійних гравців.

 

Декілька аргументів на користь вивчення Python

Ця мова програмування використовується у провідних компаніях та організаціях по всьому світу.

Instagram та Facebook використовують скрипти на Python у серверній частині.

Агентство національної безпеки США використовує його під час аналізу розвідданих.

NASA застосовує Python у наукових обчисленнях.

А Pixar створює на Python анімаційні фільми.

Робота програмістів Python добре оплачується. Зарплата junior-розробника в Україні стартує від 700 $, а середня за даними порталу Work.ua влітку 2022 становила 79500 грн.

Читати по-українські

Онлайн изучение Python – отличный способ освоить новую профессию

Сегодня IT специалисты одни из самых востребованных в Украине. На эту сферу экономики менее всего повлияла война, и многие начинают задумываться о смены своего рода деятельности именно в направлении компьютерных наук. Один из способов быстро освоить азы профессии – изучить востребованный язык программирования. Благодаря Бесплатный курс программирования на Python недавно появилась отличная возможность обучаться этому онлайн.

.

Чем хорош Python

Язык программирования Python появился в конце 1980-х и с тех пор стал одним из самых популярных. Причин тому несколько:

 • Он отлично подходит новичкам. Python хорошо сконструирован. Он логичен. Для его изучения не обязательно даже знать английский язык.
 • Python – интерпретируемый, а не компилируемый язык. Писать программы на нем можно практически в любом текстовом редакторе. И проверять их работу буквально на ходу.
 • У Python много поклонников во всем мире. Очень развитое сообщество, хорошая поддержка, множество примеров программ с открытым кодом.

 

В каких сферах применяется Python

Этот язык программирования широко распространен в IT индустрии. Основные области применения:

 1. WEB-приложения. Например, на Python пишут парсеры для сбора информации состраниц сайтов.
 2. Научные исследования и вычисления. Благодаря простоте Python давно стал любимым языком ученых. Для него разработана масса библиотек, позволяющих анализировать данные и строить графики.
 3. Автоматизация тестирования. Python в силу своей простоты отлично подходит для создания QA приложений, даже тем, кто не имеет достаточного опыта программирования.
 4. Ещё одна область применения Python — автоматизация тестирования. Многие специалисты по автоматизации QA выбирают Python из-за его простоты. Он отлично подходит тем, кто имеет небольшой опыт в разработке приложений.
 5. Компьютерные игры. Вы, наверное, не знаете, но многие компьютерные игры полностью или частично написаны на Python. Например, он использовался для создания такой культовой игры, как World of Tanks. Чаще всего на нём пишут скрипты для взаимодействия персонажей, запуска сцен и обработки событий.
 6. Искусственный интеллект. Python – один из лидеров среди языков, на которых создаются системы искусственного интеллекта. Кстати, на нем написан искусственный интеллект AlphaStar для StarCraft 2, который побеждает сильнейших профессиональных игроков.

 

Несколько аргументов в пользу изучения Python

Этот язык программирования используется в ведущих компаниях и организациях по всему миру.

Instagramи Facebook используют скрипты на Python в серверной части.

Агентство национальной безопасности США использует его при анализе разведданных.

NASA применяет Python в научных вычислениях.

А Pixar создает на Python анимационные фильмы.

Работа программистов на Python хорошо оплачивается. Зарплата junior-разработчика в Украине стартует от 700$, а средняя по данным портала Work.uaлетом 2022 года составляла 79500 грн.

Метки: Python, курс

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.