Олександр Кучер став кращим тренером України у 2022 році

Наставника «Дніпра-1» визнали кращим в результаті опитування, проведеного одним із українських спортивних сайтів.

кучер

У голосуванні взяли участь футбольні фахівці, тренери і журналісти. Респонденти назвали 29 претендентів на номінацію. Найбільше голосів серед експертів набрав головний тренер команди «Дніпро-1». «За» проголосували 221 респондент.

Наступний матч дніпровської команди відбудеться 16 лютого 2023 року проти АЕКу з Ларнаки в рамках Ліги конференцій УЄФА.

Згідно коефіцієнтів 1хБет, шанси на перемогу у команд приблизно рівні. Беттери можуть стежити за змінами котирувань та скористатись можливістю взяти участь у своєрідній лотереї від букмекера. Як перевірити kupon tekshirish на предмет виграшу, розповідається на «РБ».

Найближчим конкурентом Олександра Кучера в номінації на звання найкращого тренера був Сергій Ребров, тренер «Аль-Айна» з ОАЕ. За Сергія Станіславовича проголосували 131 респондент. Також в трійці лідерів наставник донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч. Перевагу керманичу «гірників» віддали 82 експерти.

Олександр Кучер очолив «Дніпро-1» у липні 2022 року, змінивши на посту нинішнього тренера донеччан. Контракт із фахівцем укладено терміном на 2 роки. Його попереднім клубом був «Металіст». На чолі харківської команди Олександр Миколайович працював протягом двох років.