Офіс президента заявив про захоплення росіянами Чорнобильської АЕС

Російські військові увійшли на територію Чорнобильської АЕС. Персонал станції заблокований на території станції. Про це з посиланням на радника Офісу президента Михайла Подоляка повідомляє «Українська правда».

«Після жорстокого бою наш контроль над чорнобильським майданчиком втрачено. Стан об'єктів колишньої ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів невідомий», – заявив Михайло Подоляк.

Він додав, після атаки росіян у цьому напрямку не можна наразі говорити, що ЧАЕС у безпеці.

 

Раніше вторгнення на територію ЧАЕС російських військ повідомляла про захоплення Чорнобильської АЕС повідомляв президент Володимир Зеленський на своїй сторінці у Twitter.

«Російські окупаційні сили намагаються захопити Чорнобильську АЕС. Наші захисники віддають життя, щоб трагедія 86-го року не повторилася. Це оголошення війни всій Європі», – повідомив президент.

В Офісі президента вважають, що це «одна з найсерйозніших загроз Європі сьогодні», оскільки російські війська можуть готувати провокації на ЧАЕС, або «скористаються пошкодженнями, отриманими об'єктами під час атаки, щоб звинуватити в цьому Україну, або самі пошкодять ці безумовно найнебезпечніші об'єкти».

Метки: война