NYT: Трамп мог уходить от налогов в течение 18 лет

Почти миллиардный ущерб, задекларированный Трампом в 1995 году, дал ему возможность избегать уплаты налогов в течение почти двух десятилетий, пишет издание DW со ссылкой на The New York Times.
35897561_303

Майже мільярдний збиток, задекларований Трампом у 1995 році, дав йому можливість уникати сплати податків протягом майже двох десятиліть, пише видання The New York Times.
Збитки бізнесу кандидата у президенти Сполучених Штатів від Республіканської партії Дональда Трампа у 1995 році виявилися настільки великими, що це могло дозволити йому уникати сплати федеральних податків з доходів протягом наступних 18 років. Про це пише видання The New York Times у своїй статті, яка була опублікована пізно ввечері у суботу, 1 жовтня.
Зі своїх джерел видання отримало перші сторінки податкових декларацій Трампа у 1995 році, заповнених ним у Нью-Йорку, Нью-Джерсі та Коннектикуті. Документи засвідчили, що бізнесмен за рік отримав чистий збиток у розмірі майже 916 мільйонів доларів США. За даними видання, завдяки цьому Трамп мав змогу протягом наступних 18 років не платити податок з доходу на рівні 50 мільйонів доларів щорічно.
Видання стверджує, що колишній бухгалтер Трампа Джек Мітнік підтвердив автентичність документів. Як зазначив Мітнік, йому здавалося дивним, що податковий кодекс дозволяв Трампу жити у розкоші і при цьому не сплачувати податки. "Ця людина створювала неймовірні активи і не платила з них податки", - зазначив колишній бухгалтер мільярдера.
"Розумний Трамп"
Штаб Трампа різко відреагував на оприлюднення цієї інформації, звинувативши The New York Times у підіграванні його опонентці на виборах, демократці Гілларі Клінтон, та назвавши видання "продовженням кампанії Клінтон". У заяві штабу стверджується, що Трамп сплачував "сотні мільйонів доларів" інших податків.
Нагадаємо, під час дебатів 26 вересня Клінтон закликала Трампа оприлюднити податкові декларації, що він відмовляється робити. У відповідь Трамп сказав, що для нього як бізнесмена є важливим сплачувати низькі податки. "Це робить мене розумним", - сказав він.
Після оприлюднення інформації щодо збитків Трампа у 1995 році керівник кампанії Клінтон Робі Мук знову закликав мільярдера оприлюднити декларації, "щоб показати нам усім, наскільки "розумним" він є". За його словами, Трамп протягом двох десятиліть уникав сплати податків "у той час, як мільйони сімей це робили". "Він називає це розумним", - іронічно дорікнув республіканцю Мук, цитує агентство AP.

Метки: событие, США, Трамп