Новий робот збирає помідори за допомогою вакуумної системи

Syngenta Vegetable Seeds у співпраці з компанією Four Growers, Inc. з Піттсбурга, штат Пенсільванія, протестували роботизований комбайн GR-100 у дослідженнях томатів.
novyj-robot-zbyraye-pomidory-za-dopomogoyu-vakuumnoyi-systemy
«Робот бачить помідор, визначає його стиглість, вирішує, чи зривати його чи ні. Якщо він вирішить його зривати, то всмокче томат у вакуумну систему, помідор пройде через трубу і опиниться в ящику. Потім ящик переміститься в пакувальний візок», – зазначає польовий інженер компанії Four Growers, Зак Уокер.
Керівник підрозділу Syngenta Global Crop Unit – Tomato, Рууд Каагман вказав на перспективи роботизованого рішення.
«Ця співпраця допомагає служити сполучною ланкою між генетикою та автоматизацією», — сказав він, — «Успіх роботизації в майбутньому полягає у застосуванні робототехніки з різними характеристиками рослин. Завдяки цій співпраці ви побачите сорти, адаптовані до роботизованого збору врожаю, що дозволить виробникам досягти успіху».
Робототехніка з генетикою поєднує технології та природу, а робота Syngenta та Four Growers може призвести до більш швидкого зростання врожаю, скорочення харчових відходів та більшого задоволення потреб виробників та споживачів. Помідори збирають вручну і частка виробничих витрат становить до 30% від загальної суми.
«Використання робототехніки в сільському господарстві дозволить нам споживати якіснішу, здоровішу та доступнішу продукцію», — сказав генеральний директор Four Growers Брендон Контіно, — «На відміну від інших машин, які ми бачимо сьогодні в полі, які збирають кожен урожай (зрілий чи незрілий) за один прохід, у Four Growers наша робототехніка та штучний інтелект дозволяють нам збирати врожай індивідуально, щоб ми збирали лише ті, які повністю дозріли».

Метки: робот, томати