Комп’ютерні ігри – це окремий Всесвіт сучасного світу. Це і розвага, і спорт, і джерело доходу. Зрозуміло, що таке заняття не може обійтись без спеціальних приладів та аксесуарів, як то ігровий комп’ютер, зокрема геймерський ноутбук, спеціальні маніпулятори, навушники, окуляри віртуальної реальності тощо.
Одне з найпоширеніших питань, яким задаються поціновувачі ігор – це чим же відрізняється ігровий комп’ютер від звичайного. Тож трохи розберемось з цим питанням.
Виробники комп’ютерних ігор у прагненні задовольнити фантазії та потреби геймерів постійно вдосконалюють свій продукт, досягаючи максимальної реалістичності персонажів та віртуального світу. Більшість ігор побудована на швидкості реакції. А сам процес гри може тривати годинами, а то і добами.
Тож спеціальний комп’ютер для ігор, такий, як наприклад, геймерський ноутбук, повинен працювати швидко, довго і в екстремальних умовах. Тому спеціальні вимоги до «заліза»:
Сучасний процесор, на кшталт Intel Core I5 , I7 останнього покоління або AMD Ryzen 5 6-го поколения;
Останній пункт особливо важливий, бо саме на відеоконтролер покладаються основні задачі відмальовування всіх елементів дизайну ігри. Зазвичай це відеокарти з процесором GeForce та швидкою пам’ятью GDDR6 об’ємом 4 Гб.
Ще декілька важливих моментів, які властиві саме геймерському ноутбуку:
Це питання, яким також часто задаються користувачі. Мати окрему машинку для ігор і окрему для роботи чи навчання – задоволення не з дешевих. Не кожен може собі дозволити.
Звичайно. Потужності того ж геймерського ноутбука дозволяють з легкістю виконувати які завгодно завдання під час навчання, зокрема дистанційного. Також на ньому можна легко кодувати. А наявність потужної відеокарти дозволяє займатись рендерингом, або графічним дизайном.
На ринку цих девайсів вже давно сформувались основні виробники-лідери. Це славнозвісна трійка - Lenovo, Asus, Acer. Також нещодавно в України з’явились у продажі геймерські ноутбуки європейського виробника Dream Machines. Ця компанія позіціонує свої вироби, як ноутбуки з десктопним процесором. Досить цікаво. Бо в звичайних ноутах використовуються спеціальні «урізані» процесори.
Компьютерные игры – это отдельная Вселенная современного мира. Это и развлечение, и спорт, и источник дохода. Понятно, что такое занятие не может обойтись без специальных устройств и аксессуаров, таких как игровой компьютер, в том числе геймерский ноутбук, специальные манипуляторы, наушники, очки виртуальной реальности и т.д.
Один из самых распространенных вопросов, которым задаются ценители игр –чем же отличается игровой компьютер от обычного? Так что немного разберемся с этим.
Производители компьютерных игр в стремлении удовлетворить фантазии и потребности геймеров постоянно совершенствуют свой продукт, достигая максимальной реалистичности персонажей и виртуального мира. Большинство игр построено на скорости реакции. А сам процесс игры может длиться часами, а то и сутками.
Поэтому специальный компьютер для игр, такой как, например, геймерский ноутбук, должен работать быстро, долго и в экстремальных условиях. Поэтому специальные требования к «железу»:
Современный процессор, вроде Intel Core I5, I7 последнего поколения или AMD Ryzen 5 6-го поколения;
Последний пункт особенно важен, потому что именно на видеоконтроллер возлагаются основные задачи отрисовки всех элементов дизайна игры. Обычно это видеокарты с процессором GeForce и быстрой памятью GDDR6 объемом 4 Гб.
Еще несколько важных моментов, свойственных именно геймерскому ноутбуку:
Это вопрос, которым также часто задаются пользователи. Иметь отдельную машинку для игр и отдельную для работы или учебы – удовольствие не из дешевых. Не каждый может себе позволить.
Конечно. Мощности того же геймерского ноутбука позволяют с легкостью выполнять какие угодно задачи во время обучения, в том числе дистанционного. Также на нём можно легко кодировать. А наличие мощной видеокарты позволяет заниматься рендерингом или графическим дизайном.
На рынке этих девайсов уже давно сформировались основные производители-лидеры. Это знаменитая тройка – Lenovo, Asus, Acer. Также недавно в Украине появились в продаже геймерские ноутбуки европейского производителя Dream Machines. Эта компания позиционирует свои изделия как ноутбуки с десктопным процессором. Весьма интересно. Ибо в обычных ноутах используются специальные «урезанные» процессоры.
Метки: геймерский ноутбук