Німеччина поки що не визнала NFT цінними паперами, але все можливо

Німецький фінрегулятор BaFin попередив, що можуть почати ретельні перевірки NFT, якщо інші країни впровадять таку процедуру. Але поки вони не бачать причин класифікувати їх як цінні папери.

«Поки що BaFin не відомо про будь-які NFT, які потрібно класифікувати як цінні папери в нормативному сенсі»

Вони додали, що арт-токен теоретично може приносити прибуток. Але це не є достатньою причиною для того, щоб віднести NFT до сектору інвестицій.

За замовчуванням NFT також не підпадає під дію вимог AML (боротьба з відмиванням грошей). Як зазначає BaFin, особливих вимог AML потрібно дотримуватися тільки в тому разі, якщо цифрові активи підпадають під фінансові послуги. Наприклад, якщо NFT репрезентує частину бондів або інших цінних паперів, частину інвестицій у золото тощо.

Німеччина визнає, що поки що у них немає єдиного підходу до регулювання NFT. Це пов’язано з тим, що ця технологія пропонує безліч варіантів використання.

Але регулятор вважає, що ризик відмивання грошей через NFT «надзвичайно високий», оскільки токени мають великий потенціал у фінансовому секторі.

BaFin не виключає, що в майбутньому їхня позиція може змінитися, і деякі NFT отримають статус цінних паперів. Але для цього необхідно ретельно вивчити питання і обговорити з юристами.

 

Нагадаємо, що нещодавно суд у США визначив NFT від Dapper Labs як цінні папери.

Джерело

Метки: криптовалюта