Понеділок, 22 квітня 2024 року

Нестандартні види сережок: на що варто звернути увагу

Читать на русском

Сьогодні нікого вже не здивувати звичайними сережками, ювелірні дизайнери представляють світові щодня все більше модних новинок та впроваджують приголомшливі тенденції. У наші дні не лише жінки, а й чоловіки проколюють вуха та намагаються не відставати від моди. Давайте подивимося, які сережки можуть порадувати поціновувачів нестандартного.

Нестандартні види каффів

Великої популярності досягли кафи. Вони здатні урізноманітнити зовнішній вигляд і надати йому нової родзинки. Такі сережки ідеально поєднуються навіть із примітивними гвоздиками та доповнюють їх. Серед кафф можна виділити кілька різних моделей, що відрізняються між собою типами фіксації:

  • кафи з манжетами;
  • дугоподібні;
  • що вставляються безпосередньо у вухо;
  • кафи у вигляді шпильок;

Для кафф навіть необов'язково мати додатковий прокол, багато моделей міцно кріпляться до хрящика вуха і не викликають дискомфорту, зручні при носінні. Сережки-кафи зустрічаються зовсім різні, політ фантазії виробників необмежений. Можуть бути у вигляді хитромудрих візерунків, фігур (пір'я, квіти, тварини і т.д.), зустрічаються навіть у вигляді літер або цілісних написів на всю довжину вуха. Є й стриманіші приклади – кафи-гвоздики, кільця.

сережки1

Окрім того існують кафи, що складаються відразу з двох елементів – звичної сережки і кафи, які з'єднані між собою ланцюжком. Замість сережки на мочку, кафа може бути з'єднана із шпилькою для волосся. Мода на такі прикраси пішли ще із Стародавньої Індії і зараз знову набирають своєї популярності. І найекстравагантніший варіант з усіх представлений – сережки-кафи у вигляді ельфійських вух, така прикраса добре впишеться в образ для фотосесії або незвичайних вечірок.

Сережки-перевертні клаймбери

Наступна нестандартна модель – клаймбери або кролери. Також відомі під назвою «сережки-перевертні». Є сережкою, що покриває значну частину вуха – від мочки до дарвинового горбка або навіть далі.

Кріпляться як звичайні сережки гвоздики. Як і описані вище кафи, клаймбери зустрічаються зовсім різних видів, можуть бути доповнені камінням, ланцюгами, гарними фігурами чи орнаментами, мати незвичайну форму. Комбінуючи їх між собою або зі звичайними сережками, можна досягти приголомшливого успіху і надати образу неповторного вигляду.

Два в одному або сережки-джекети

Сережки-джекети – два в одному. З джекета можна зробити і звичайну сережку, знявши з виробу декоративну частину, а можна залишити як є, і розбавити повсякденне вбрання екстравагантним ставленням. Додаткова частина сережки начебто виглядає з-за вуха, що є унікально та естетично.

Джекети представлені в різних варіантах, в ювелірних магазинах або на сайтах можна підібрати для себе ідеальну вишукану модель для будь-якої події - вечірнього виходу, фотосесії або походу в кіно.

Такі асиметричні моносережки

Останніми у списку незвичайних сережок стають моносережки. Моносерега може продаватися в парі з іншою сережкою, яка сильно відрізняється від першої. Їх носять по одній або в такій «несхожій» парі. Такі сережки служать у мистецтві нагадуванням про те, що всі люди неідеальні, а прагнення до симетрії – нав'язана суспільством думка, яка не несе за собою жодного логічного пояснення.

Моносережки взяли на себе обов'язок припинити культуру піднесення золотого перерізу і приймати себе такими, якими ми є – неідеальна пара або нестача однієї сережки – це особливість, а не мінус. І мова зараз зовсім не про сережки.

З чим носити незвичайні моделі сережок

Їх можна поєднувати абсолютно будь-яким чином і виглядати на висоті, добре сережки поєднуються і між собою, так що не варто боятися, треба пробувати комбінації і приходити до нових відкриттів.

сережки2

Якщо не брати якісь там зовсім особливі моделі, наприклад, сережки хрестики або вироби у вигляді тварин, то більшість нестандартних прикрас підійдуть, як на повсякденне носіння, так і для виходу у світ - з дорогою сукнею або костюмом та яскравим макіяжем. Стилісти радять акцентувати на них увагу за допомогою зібраного в хвіст або пучок волосся, можна заплести коси або зробити симпатичне укладання.

У будь-якому з можливих випадків незвичайні сережки підкреслять оригінальність та красу їхньої власниці.

Читати по-українські

Нестандартные виды сережек: на что стоит обратить внимание

Сегодня никого уже не удивить обычным серьгами, ювелирный дизайнеры представляют миру каждый день все больше модных новинок и внедряют потрясающие тенденции. В наши дни не только женщины, но и мужчины прокалывают уши и стараются не отставать от моды. Давайте же посмотрим, какие сережки могут порадовать ценителей нестандартного.

Нестандартные виды каффов

Большой популярности добились каффы. Они способны разнообразить внешний вид и придать ему новую изюминку. Такие серьги идеально сочетаются даже с примитивными гвоздиками и дополняют их. Среди каффов можно выделить несколько разных моделей, различающиеся между собой типами фиксации:

  • каффы с манжетами;
  • дугообразные;
  • вставляющиеся непосредственно в ухо;
  • каффы в виде заколок;

Для каффов даже необязательно иметь дополнительный прокол, многие модели прочно крепятся к хрящику уха и не вызывают дискомфорта, удобны при носке. Серьги-каффы встречаются совершенно разные, полет фантазии производителей неограничен. Могут быть в виде замысловатых узоров, фигур (перья, цветы, животные и т.д.), встречаются даже в виде букв или цельных надписей на всю длину уха. Есть и более сдержанные примеры – каффы-гвоздики, кольца.

сережки1

Помимо того существуют каффы состоящие сразу из двух элементов – привычной серьги и каффы, которые соединены между собой цепочкой. Вместо серьги на мочку, каффа может быть соединена с заколкой для волос. Мода на такие украшения пошли ещё с Древней Индии и сейчас вновь набирают свою популярность. И самый экстравагантный вариант из всех представленный – серьги-каффы в виде эльфийских ушей, такое украшение хорошо впишется в образ для фотосессии или необычных вечеринок.

Серьги-перевертыши клаймберы

Следующая нестандартная модель – клаймберы или кролеры. Также известны под названием «серьги-перевертыши». Представляют собой сережку, покрывающую значительную часть уха – от мочки до дарвинова бугорка или даже дальше.

Крепятся как обычные серьги гвоздики. Как и описанные выше каффы, клаймберы встречаются совершенно разных видов, могут быть дополнены камнями, цепями, красивыми фигурами или орнаментами, иметь необычную форму. Комбинируя их между собой или с обычными серьгами, можно добиться потрясающего успеха и придать образу неповторимый вид.

Два в одном или серьги-джекеты

Серьги-джекеты – два в одном. Из джекета можно сделать и обычную сережку, сняв с изделия декоративную часть, а можно оставить как есть, и разбавить повседневный наряды экстравагантным отношением. Дополнительная часть сережки как будто выглядывает из-за уха, что выглядит уникально и эстетично.

Джекеты представлены в самых разных вариантах, в ювелирных магазинах или на сайтах можно подобрать для себя идеальную изысканную модель для любого события – вечернего выхода, фотосессии или похода в кино.

Такие ассиметричные моносерьги

Последними в списке необычных сережек становятся моносерьги. Моносерьга может продаваться в паре с другой сережкой, которая сильно отличается от первой. Их носят по одной или в такой «непохожей» паре. Такие серьги служат в искусстве напоминанием о том, что все люди неидеальны, а стремление к симметрии – навязанная обществом мысль, ненесущая за собой никакого логического объяснения.

Моносерьги взяли на себя обязанность пресечь культуру возвышения золотого сечения и принимать себя такими, какие мы есть – неидеальная пара или недостаток одной сережки – это особенность, а не минус. И речь сейчас вовсе не о сережках.

С чем носить необычные модели сережек

Их можно сочетать с абсолютно любым образом и выглядеть на высоте, хорошо сережки сочетаются и между собой, так что не стоит бояться, надо пробовать комбинации и приходить к новым открытиям.

сережки2

Если не брать какие-то совсем выделяющиеся модели, например, сережки крестики или изделия в виде животных, то большая часть нестандартных украшений подойдут как на повседневное ношение, так и для выхода в свет – с дорогим платьем или костюмом и ярким макияжем. Стилисты советуют акцентировать на них внимание с помощью собранных в хвост или пучок волос, можно заплести косы или сделать симпатичную укладку.

В любом из возможных случаев необычные серьги подчеркнут оригинальность и красоту их обладательницы.

Метки: мода, сережки

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.