Пʼятниця, 19 липня 2024 року

Не бажаєте сидіти без світла – зверніть увагу на зарядні станції

Читать на русском

Блекаути минулої зими змусили українців звернути увагу на альтернативні джерела електричної енергії – генератори та зарядні станції. У перших є широкий спектр потужностей та типів палива. Вони чудово підходять для магазинів, виробничих приміщень та офісів. Однак через обмеження за габаритами, шумом та забрудненням не підходять для використання в квартирах. Гарною альтернативою в цьому випадку є зарядні станції https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/dnepr/portativnye-zaryadnye-stancii.html. Вони також чудово підійдуть як джерело електроенергії на природі - рибалці або пікніку. Які вони бувають і на що звернути увагу під час вибору розповімо далі.

зарядная станция

Що таке зарядна станція

Зарядна станція – це своєрідний павербанк великої ємності та потужності, від якого можна не лише зарядити телефон чи планшет, а й заживити всю побутову техніку – телевізор, холодильник, кондиціонер тощо. Він складається з акумулятора, зарядного пристрою з контролем заряду-розряду та блоку керування. Заряджається вона від домашньої мережі змінного струму, автомобіля чи сонячної батареї. Залежно від потужності може мати максимальні габарити приблизно від півметра до 20 см і важити від кількох кілограм до кількох десятків кілограм. Станція має кілька вихідних роз'ємів, що дозволяють підключати як електронні гаджети (телефони, ноутбуки та планшети), так і побутові прилади, які розраховані на живлення 220 або 110 В.

Основні параметри зарядних станцій

Головним параметром зарядної станції є потужність. Умовно станції поділяють на:

  1. Малопотужні – до 600-700 Вт, що дозволяють підключати гаджети, освітлення та деякі побутові прилади, навіть холодильник.
  2. Середній потужності – до 2000 Вт, через які можна запитати насосні станції, бойлери та кондиціонери.
  3. Потужні – до 5 кВт, що дають змогу забезпечити електропостачання всього будинку.

Другий важливий параметр – тип та ємність акумуляторів. Від нього залежить, як довго ви зможете живити ваші електричні пристрої. А також, як довго проживе акумулятор вашої станції:

  • для Li-ion та NMC акумуляторів – середній ресурс становить 800 циклів заряду-розряду;
  • для LIFePO4 – ресурс перевищує 2000 циклів.

Як вибирати зарядну станцію

Звісно ж, насамперед, за потужністю. Оцініть які пристрої ви збираєтеся підключати до неї – максимальну потужність кожного та сумарну тих, які ви підключатимете одночасно.
По-друге, визначтеся з тим, які роз'єми вам будуть потрібні для підключення пристроїв – USB, mini-USB, Type-C, 220 В змінного струму тощо.
Визначтеся з необхідністю портативності станції – це компроміс між вагою з габаритами та можливістю довгої роботи без заряджання. Зверніть увагу, що зарядні станції не можна встановлювати в закритих об'ємах, наприклад, шафах. Вони гріються. Також не можна залишати їх на морозі.
І, нарешті, як і більшість техніки, зарядні станції найкраще купувати відомих брендів і у перевірених продавців, які можуть і проконсультувати і можливість широкого вибору надати, і гарантію забезпечити.

Читати українською

Не хотите сидеть без света – обратите внимание на зарядные станции

Блекауты прошлой зимы заставили украинцев обратить внимание на альтернативные источники электрической энергии – генераторы и зарядные станции. У первых есть широкий спектр мощностей и типов топлива. Они прекрасно подходят для магазинов, производственных помещений и офисов. Однако из-за ограничений по габаритам, шуму и загрязнению не годятся для использования в квартирах. Хорошей альтернативой в этом случае являются зарядные станции https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/dnepr/portativnye-zaryadnye-stancii.html. Они же прекрасно подойдут в качестве источника электроэнергии на природе – рыбалке или пикнике. Какие они бывают и на что обратить внимание при выборе расскажем далее.

зарядная станция

Что такое зарядная станция

Зарядная станция – это своеобразный павербанк большой емкости и мощности, от которого можно не только зарядить телефон или планшет, но и запитать всю бытовую технику – телевизор, холодильник, кондиционер и т.п. Он состоит из аккумулятора, зарядного устройства с контролем заряда-разряда и блока управления. Заряжается она от домашней сети переменного тока, автомобиля или солнечной батареи. В зависимости от мощности может иметь максимальные габариты примерно от полуметра до 20 см и весить от нескольких килограмм до нескольких десятков килограмм. Станция имеет несколько выходных разъемов, позволяющих подключать как электронные гаджеты (телефоны, ноутбуки и планшеты), так и бытовые приборы, расчитанные на питание 220 или 110 В.

Основные параметры зарядных станций

Главным параметром зарядной станции является мощность. Условно станции делят на:

  1. Маломощные - до 600-700 Вт, позволяющие подключать гаджеты, освещение и некоторые бытовые приборы, даже холодильник
  2. Средней мощности – до 2000 Вт, через которые можно запитать насосные станции, бойлеры и кондиционеры.
  3. Мощные – до 5 кВт, позволяющие обеспечить электроснабжение всего дома.

Второй важный параметр – тип и емкость аккумуляторов. От него зависит, как долго вы сможете питать ваши электрические устройства. А также, как долго проживет аккумулятор вашей станции:

  • для Li-ion и NMC аккумуляторов – средний ресурс составляет 800 циклов заряда-разряда;
  • для LIFePO4 – ресурс превышает 2000 циклов.

Как выбирать зарядную станцию

Конечно же, в первую очередь, по мощности. Оцените какие устройства вы собираетесь подключать к ней – максимальную мощность каждого и суммарную тех, которые вы будете подключать одновременно.
Во-вторых, определитесь с тем, какие разъемы вам будут нужны для подключения устройств - USB, mini-USB, Type-C, 220 В переменного тока и т.д.
Определитесь с необходимостью портативности станции – это компромисс между весом с габаритами и возможностью долгой работы без зарядки. Учтите, что зарядные станции нельзя устанавливать в закрытых объемах, например, шкафах. Они греются. Также нельзя оставлять их на морозе.
И, наконец, как и большинство техники, зарядные станции лучше всего покупать известных брендов и у проверенных продавцов, которые могут и проконсультировать и возможность широкого выбора предоставить, и гарантию обеспечить.

Метки: зарядна станція

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.