Найдієвіший спосіб позбутися целюліту це ручний масаж!

Якщо Ви зіткнулися з проблемою целюліту і надмірної ваги та хочете її позбутися - найкращим рішенням є масаж антицелюлітний у студії “Доктор Хілл”.
Наш ручний авторський антицелюлітний масаж є одним із найбільш ефективних та безпечних методів боротьби з целюлітом та зайвою вагою. Якщо ви хочете позбутися цієї проблеми та отримати гладку та пружну шкіру, то наш масаж створений саме для Вас тому, що він поєднує найефективніші техніки для досягнення максимальних результатів!
Не відкладайте свої мрії на потім - записуйтесь на курс антицелюлітного масажу вже сьогодні! Наші досвідчені фахівці зроблять все можливе, щоб Ви знову почувалися впевнено у своєму тілі! Антицелюлітний масаж – це потужний, ефективний метод боротьби з ненависної «апельсинової кірки» на тілі, сильно псує зовнішність і настрій жінки. Результати, які досягаються за допомогою вмілих дій наших досвідчених масажистів, неможливо отримати жодним косметичним засобом! Без оперативних втручань і ін’єкцій ми усуваємо всі нерівності шкіри, вона набуває здоровий, свіжий зовнішній вигляд.
Антицелюлітний масаж у нашій студіі проводять висококваліфіковані фахівці, що мають профільну освіту та великий досвід роботи. Результати їх роботи будуть дуже помітними:

  • в значній мірі покращиться кровообіг шкіри, так як при масажі відбувається стимулювання мікроциркуляції крові
  • покращиться обмін речовин, тобто активізуються процеси харчування і омолодження клітин
  • прискориться процес виведення з міжклітинних просторів продуктів обміну, що попередить утворення застійних явищ в підшкірних відкладеннях
  • у багато разів покращиться дренаж лімфи у всьому тілі, тому що прискориться «доставка» лімфатичної рідини в усі вашого вузли організму, а це – гарантований успіх в боротьбі з «апельсиновою кіркою» на проблемних ділянках
  • ваша м’язова маса розслабиться і звільниться від зашлакованості, демонструючи вам і оточуючим підвищення тонусу шкіри і поліпшення її зовнішнього вигляду
  • сполучні тканини стануть гнучкими і еластичними
  • після пройденого курсу ваша шкіра буде гладкою, красивою і здоровою.

Під час сеансів масажу ви не будете відчувати болю і неприємних відчуттів. При необхідності масажист доповнить масаж антицелюлітний масажем розслаблюючим. Для досягнення максимального ефекту ми використовуємо високотехнологічні професійні засоби по догляду за тілом.

Тривалість процедур

При відсутності протипоказань ручний антицелюлітний масаж проводиться курсом, який призначає наш кваліфікований фахівець.
Курс становить в середньому від 10 до 15 процедур. Тривалість кожної процедури – від 50 до 90 хвилин. Найбільший ефект досягається при поєднанні масажу з мезотерапієй і обгортанням.
Антицелюлітний ручний масаж ми рекомендуємо проводити і в профілактичних цілях. Крім усього іншого, це відмінний антистресовий інструмент і можливість зміцнити свою імунну систему.
Довіртеся вмілим рукам досвідчених масажистів, і незабаром ви забудете про те, що у вас колись був целюліт.