Вівторок, 25 червня 2024 року

Насадки на дріль та шуроповерт, які розширять їх можливості

Найчастіше під рукою немає потрібного інструменту для виконання тих чи інших робіт. При цьому купівля нового також часто не обґрунтована, адже обсяг робіт не настільки великий, щоб витрачати великі гроші. У такому разі допоможуть насадки на дріль-шуруповерт, які значно розширюють їх можливості.

Насадка для автоматичної подачі шурупів

bb627f3f56Насадка для автоматичної подачі шурупів – це насадка, яка дозволяє автоматично подавати шурупи та вкручувати їх у матеріали. Вона може використовуватися в різних варіантах робіт, включаючи виробництво та ремонт меблів, встановлення вікон та дверей, а також у будівництві.
Насадка має спеціальний механізм, який дозволяє швидко та точно подавати та вкручувати шурупи. Насадка підключається до шуруповерта і працюватиме від його електричного двигуна.
Стрічка для подачі шурупів багаторазова, але купується окремо. Стрічка може утримувати до п'ятдесяти шурупів і має діаметр кріплення 38-40 мм на шуруповерті.

Насадка шабельна пила на шуруповерт

5c5c3d7d4cНасадка шабельна пилка - це насадка, яка дозволяє швидко розпилювати матеріали, такі як дерево, пластик та метал. Вона може використовуватися в різних програмах, включаючи будівництво, ремонт та технічне обслуговування.
Шабельна пилка використовує спеціальне лезо, яке може бути замінене за необхідності. Ця насадка працює за рахунок зворотно-поступального руху пиляльного полотна, яке створюється завдяки обертанню патрона шуруповерта, який надає руху валу насадки з підшипниками і перетворювачем обертання в поступальні рухи.
У комплекті з насадкою ви отримаєте адаптер, ручку та змінні пилки, які можна замінювати швидко та легко просто відтягуючи пряжку.

Насадка для різання листового металу

 

1e064e47c3Насадка для різання листового металу - це насадка, призначена для різання тонких листових металів. Вона може використовуватися у виробництві та ремонті автомобілів, а також при роботі з металевими конструкціями та трубами. Насадка має спеціальну ріжучу поверхню, яка дозволяє швидко та точно різати метал.
Дана насадка призначена для швидкого та ефективного різання металевих листів завтовшки до 1 мм., мідних та алюмінієвих листів до 1,5 мм.
Завдяки можливості робити поздовжні, окружні та фігурні різи, ви зможете легко створювати потрібні форми та розміри. Крім того, вироби, що отримуються за допомогою цієї насадки, мають безпечні краї і не мають задирок. Розміри насадки становлять 125х59х53 мм.

Насадка заклепочник на шуруповерт

a3e10056d0Насадка заклепочник - це насадка, яка використовується для встановлення заклепок у різних матеріалах, включаючи метал, дерево та пластик. Вона може використовуватися у виробництві та ремонті автомобілів, а також при роботі з металевими конструкціями та трубами. Насадка має спеціальний механізм, що дозволяє встановити заклепку без необхідності використання додаткових пристроїв.
Ця насадка підходить для використання з найпоширенішими розмірами заклепок від Ф2.4 до Ф4.8.
У порівнянні з ручним інструментом, дана насадка дозволяє працювати протягом тривалого часу без відчуття втоми в руках, що особливо важливо при виконанні великих обсягів робіт.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.