Нафтогаз звинуватили у неправильних нарахуваннях за газ через “розбірки” з облгазами

Клієнти Нафтогазу скаржаться, що через "внутрішні питання" компанії з АТ "Дніпрогаз", у них виникають проблеми з платіжками за газ – нарахування суттєво перевищують фактичний обсяг споживання.
Про це повідомляє "Хвиля" з посиланням на Фейсбук-сторінку Нафтогазу.

"Прошу вирішити ваші внутрішні питання щодо АТ "Дніпрогаз". Показники передаю через ваш сайт my.gas.ua, але ваша підтримка каже, що АТ "Дніпрогаз" їх не обробляє, і ви ставите мені обсяг по 747, 56 м3, хоча по факту він набагато менший. Через це у мене сформувався великий борг", - повідомив клієнт.
Він додав, що у Дніпрогазі заявляють про рейдерське захоплення з боку Нафтогазу та повідомляють, що у них нібито немає доступу до електронних баз даних.
У Нафтогазі повідомили, що з появою у клієнтів питань щодо нарахувань та обсягів споживання їм потрібно звертатися до облгазів, які мають провести коригування показань та передати виправлені дані постачальнику для перерахунку суми до сплати.

"Повідомлення про нібито рейдерські захоплення розміщені на вже неактуальних сайтах облгазів поширюються звільненим менеджментом цих компаній. Актуальний сайт АТ "Дніпрогаз" - dpg.naftogaz.com. Обидві компанії працюють у звичайному режимі. Для споживачів від зміни управлінців нічого не змінилося", - пояснили у Нафтогазі.

Метки: Нафтогаз Украины