Мобільні аксесуари Hoco: баланс ціни та користі

Читать на русском

Мобільні гаджети стали невід'ємною частиною нашого життя, а мобільні аксесуари є невід'ємною частиною асортименту магазинів електроніки. А виробники випускають нові та нові продукти на всі випадки життя.

До них належить і китайська компанія Hoco Technology (HongKong) Co., Ltd., яка у 2009 році створила мультикатегорійний бренд Hoco. Хоко випускає все, що пов'язано з електронікою, будь то зарядка гаджетів, комп'ютерна периферія, естетичні аксесуари, різні корисні вироби для автомобілістів, гаджети для здорового способу життя, все що пов'язано з музикою та звуком в цілому, розумні гаджети для дому та багато, багато що інше.

При розробці своєї продукції компанія традиційно поєднує функціональність, практичний дизайн і досить гуманну вартість, створюючи таким чином прості, але зручні та доступні аксесуари, які роблять життя користувача легшим та кращим.
носо1

З продукцією Хоко невеликі побутові моменти набувають нового відтінку комфорту. Коли проводиш багато часу за кермом і не можеш відволікатися, щоб витягнути смартфон із кишені та відповісти на дзвінок, допоможуть автотримачі або бездротові навушники. Всього один дотик і водій може спокійно розмовляти, продовжуючи вести машину. Тонка та плоска портативна батарея, яка легко поміститься в сумці або бардачку, врятує розряджений гаджет та допоможе залишатися на зв'язку. А переваги зарядних пристроїв та мережевих фільтрів з безліччю роз'ємів і зовсім складно переоцінити: кількість гаджетів у нашому житті все додається, а ось розеток більше не стає! І немає нічого приємнішого, ніж не тримати телефон весь час, коли хочеться трішки пофарбувати, а зайняти руки чашкою кави та улюбленими ласощами.

носо2

Вироби Hoco виготовляються тільки з якісних зносостійких матеріалів: міцного вогнетривкого пластику, еластичних сучасних полімерів, а також сплавів цинку та алюмінію, не схильних до корозії. Інтегруються сучасні технології бездротового підключення, протоколи швидкого заряджання останнього покоління, захисні електричні схеми, що запобігають перегріву, короткі замикання та інші проблеми, пов'язані з електроживленням.

Досить вигідно закуповувати мобільні гаджети та аксесуари бренду Hoco оптом. Оформляючи оптове замовлення, покупець не тільки отримує консультації персонального менеджера, який відмінно розуміється на асортименті та допоможе зробити правильний вибір, але також може скористатися безкоштовною доставкою та отримати хорошу знижку, адже у оптових постачальників ціни набагато нижчі, ніж у роздрібних магазинах та супермаркетах. Якщо потрібно оновити домашній гаджетаріум, купити подарунки для сім'ї та друзів, обставити нове житло або навіть зробити корпоративну закупівлю — оптовий дистриб'ютор стане найкращим варіантом, який допоможе заощадити час, нерви та гроші.

Читати по-українські

Мобильные аксессуары Hoco: баланс цены и пользы

Мобильные гаджеты стали неотъемлемой частью нашей жизни, а мобильные аксессуары — неотъемлемой частью ассортимента магазинов электроники. А производители выпускают новые и новые продукты на все случаи жизни.

К ним относится и китайская компания Hoco Technology (HongKong) Co., Ltd., которая в 2009 году создала мультикатегорийный бренд Hoco. Хоко выпускает все, что связано с электроникой, будь то зарядка гаджетов, компьютерная периферия, эстетические аксессуары, различные полезные изделия для автомобилистов, гаджеты для здорового образа жизни, все что связано с музыкой и звуком в целом, умные гаджеты для дома и многое, многое другое.

При разработке своей продукции компания традиционно объединяет функциональность, практичный дизайн и довольно гуманную стоимость, создавая таким образом простые, но удобные и доступные аксессуары, которые делают жизнь пользователя легче и лучше.

носо1

С продукцией Хоко небольшие бытовые моменты приобретают новый оттенок комфорта. Когда проводишь много времени за рулем и не можешь отвлекаться, чтобы вытащить смартфон из кармана и ответить на звонок, помогут автодержатели или беспроводные наушники. Всего одно прикосновение, и водитель может спокойно разговаривать, продолжая вести машину. Тонкая и плоская портативная батарея, которая легко поместится в сумке или бардачке, спасет разряженный гаджет и поможет оставаться на связи. А преимущества зарядных устройств и сетевых фильтров со множеством разъемов и вовсе сложно переоценить: количество гаджетов в нашей жизни все прибавляется, а вот розеток больше не становится! И нет ничего приятнее, чем не держать телефон все время, когда хочется немножко попрокрастинировать, а занять руки чашкой кофе и любимыми лакомствами.

носо2

Изделия Hoco изготавливаются только из качественных износостойких материалов: прочного огнеупорного пластика, эластичных современных полимеров, а также сплавов цинка и алюминия, не подверженных коррозии. Интегрируются современные технологии беспроводного подключения, протоколы быстро зарядки последнего поколения, защитные электрические схемы, предотвращающие перегрев, короткие замыкания и другие проблемы, связанные с электропитанием.

Довольно выгодно закупать мобильные гаджеты и аксессуары бренда Hoco оптом. Оформляя оптовый заказ, покупатель не только получает консультации персонального менеджера, который отлично разбирается в ассортименте и поможет сделать правильный выбор, но также может воспользоваться бесплатной доставкой и получить хорошую скидку, ведь у оптовых поставщиков цены гораздо ниже, чем в розничных магазинах и супермаркетах. Если нужно обновить домашний гаджетариум, закупить подарки для семьи и друзей, обставить новое жилье или даже сделать корпоративную закупку — оптовый дистрибьютор станет наилучшим вариантом, который поможет сэкономить время, нервы и деньги.

Метки: гаджет, Носо