Неділя, 23 червня 2024 року

Мийка високого тиску – техніка широкого застосування

Читать на русском

Одним з основних трендів сьогоднішнього світу є максимальна механізація та автоматизація ручної домашньої праці. При цьому багато пристроїв та обладнання, які ще вчора вважалися професійними, виходять на побутовий рівень, такі як, наприклад, мийка високого тиску.
Нещодавно ними користувалися тільки майстри клінінгових фірм, а сьогодні цей агрегат можна зустріти в багатьох приватних будинках, на дачах і у автомобілістів. До речі, саме з останніх почалося широке проникнення мийок на побутовий рівень. Що таке мийка високого тиску, та на які моменти слід звернути увагу при покупці розглянемо далі.

мойка1

Влаштування та напрямки застосування

Мийка високого тиску – це пристрій, який використовується для видалення бруду, пилу, жиру або інших типів забруднень із різних поверхонь за допомогою струменя води високого тиску. Для порівняння, якщо у водопровідній системі тиск води 2 – 2,5 бар, водяна станція на свердловині створює тиск до 10 бар, то у мийки високого тиску цей показник перевищує 100 бар. Звичайно ж струмінь води під таким напором здатний змити найстійкіший бруд.
Основними вузлами миийки високого тиску є:

 1. Двигун, як правило, електричний, який рухає насос.
 2. Насос високого тиску, який подає воду з джерела та підвищує її тиск. Існують два основних типи насосів, що використовуються в мийках: поршневі та роторні.
 3. Бак для води.
 4. Шланг із ручкою.
 5. Розподільник з форсунками, який може в залежності від завдань формувати струмінь води різної конфігурації.
 6. Додаткові пристрої, які, наприклад, дозволяють змішувати воду з миючим засобом.

мойка2
Як ми вже говорили, першими переваги побутового використання мийок високого тиску оцінили автомобілісти. Проте, застосування цих агрегатів безсумнівно ширше:

 • Миття фасадів;
 • Змивання старої фарби;
 • Чищення кондиціонерів;
 • Чищення садових доріжок;
 • Чищення садової техніки.

Вибір мойки: основні моменти

Як і вибір будь-якої техніки, підбір мийки – це питання компромісу між ціною та якістю. Ще якихось 10 років тому на ринку подібної техніки панував фактично один бренд, який диктував свою цінову політику. Сьогодні вибору споживача доступні зразки техніки різних надійних і доступніших брендів, таких, як Vitals, які представлені в широкій лінійці моделей з різними характеристиками.
Основною характеристикою, на яку слід звертати увагу, є робочий тиск і витрата рідини. Вона визначає спектр можливостей застосування миття високого тиску. Велика продуктивність зазвичай означає, що миття буде ефективніше і швидше впорається із завданнями.

Переважно брати агрегати з поршневими насосами: вони створюють більший тиск і надійніші.

Міцність та надійність. Добре зарекомендували себе агрегати із алюмінієвими корпусами насосів. Зверніть увагу на якість пластмаси корпусу, шлангів, пістолета та форсунок.
мойка 3
Великий набір форсунок розширить спектр застосування техніки. Також зверніть увагу на додаткові пристрої, що дозволяють змішувати воду з миючим засобом.

Слід звернути увагу на різні системи безпеки, які захистять вас і оточуючих від травмування потужним струменем води, а також захистять насос від перегріву, якщо раптом припинилася подача рідини.

Читати українською

Мойка высокого давления – техника широкого применения

Одним из основных трендов сегодняшнего мира является максимальная механизация и автоматизация ручного домашнего труда. При этом многие устройства и приспособления, которые еще вчера считались профессиональными, выходят на бытовой уровень, такие как, например,
мойка высокого давления.
Не так давно ими пользовались только мастера клининговых фирм, а сегодня этот агрегат можно встретить во многих частных домах, на дачах и у автомобилистов. Кстати, именно с последних началось широкое проникновение моек на бытовой уровень. Что такое мойка высокого давления и на какие моменты следует обратить внимание при ее покупке рассмотрим далее.
мойка1

Устройство и направления применения

Мойка высокого давления – это устройство, которое используется для удаления грязи, пыли, жира или других типов загрязнений с различных поверхностей с помощью струи воды высокого давления. Для сравнения, если в водопроводной системе давление воды 2 – 2,5 бар, водяная станция на скважине создает давление до 10 бар, то у мойки высокого давления єтот показатель превышает 100 бар. Конечно же струя воды под таким напором способно смыть самую устойчивую грязь.
Основными узлами мойки высокого давления являются:

 1. Двигатель, как правило, электрический, который приводит в движение насос.
 2. Насос высокого давления, который подает воду из источника и повышает ее давление. Существуют два основных типа насосов, используемых в мойках: поршневые и роторные.
 3. Бак для воды
 4. Шланг с ручкой
 5. Распределитель с форсунками, который может в зависимости от задач формировать струю воды различной конфигурации
 6. Дополнительные устройства, которые, например, позволяют смешивать воду с моющим средством.

мойка2
Как мы уже говорили, первыми преимущества бытового использования моек высокого давления оценили автомобилисты. Но, применение этих агрегатов несомненно более широкое:

 • Мытье фасадов;
 • Смывка старой краски;
 • Чистка кондиционеров;
 • Чистка садовых дорожек;
 • Чистка садовой техники.

Выбор мойки: основные моменты

Как и выбор любой техники, подбор мойки – это вопрос компромисса между ценой и качеством. Еще каких-нибудь 10 лет назад на рынке подобной техники господствовал фактически один бренд, который диктовал свою ценовую политику. Сегодня выбору потребителя доступны образцы техники различных надежных и более доступных брендов, таких, как например Vitals, которые представлены в широкой линейке моделей с различными характеристиками.
Основной характеристикой, на которую следует обращать внимание, является рабочее давление и расход жидкости. Она определяет спектр возможностей применения мойки высокого давления. Большая производительность обычно означает, что мойка будет эффективнее и быстрее справится с задачами.

Предпочтительнее брать агрегаты с поршневыми насосами: они создают большее давление и более надежны.

Прочность и надежность. Хорошо зарекомендовали себя агрегаты с алюминиевыми корпусами насосов. Обратите внимание на качество пластмассы корпуса, шлангов, пистолета и форсунок.
мойка 3
Большой набор различных форсунок расширит спектр применения техники. Также обратите внимание на дополнительные приспособления, позволяющие смешивать воду с моющим средством.

Следует обратить внимание на различные системы безопасности, которые защитят и вас и окружающих от травмирования мощной струей воды, а также защитят насос от перегрева, если вдруг прекратилась подача жидкости.

Метки: мойка высокого давления

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.