Середа, 24 квітня 2024 року

Meta створює команду для боротьби з політичними фейками, створеними ШІ

Компанія Meta оголосила про створення команди для боротьби з оманливим контентом, що створюється за допомогою штучного інтелекту, на майбутніх виборах у Європейському Союзі у червні. Про це повідомляє BBC.

Це рішення було ухвалено на тлі дедалі більшої занепокоєності щодо використання генеративного ШІ для обману виборців. Компанія також планує запустити "Центр виборчих операцій для ЄС", який виявлятиме потенційні загрози та вживатиме заходів для їх усунення в режимі реального часу. Однак галузеві експерти схильні сумніватися, наскільки ефективною може бути стратегія генеративного ШІ, зокрема щодо роботи із зображеннями, створеними ШІ.
Meta наразі співпрацює з 26 організаціями з перевірки фактів у всьому ЄС і заявляє, що залучить до співпраці ще трьох партнерів з Болгарії, Франції та Словаччини. Роль цих організацій полягатиме у розвінчанні контенту, що поширює дезінформацію, зокрема елементи, створені ШІ. Фірма також планує позначати такий контент попереджувальними знаками, зменшувати його видимість та заборонити його в рекламі, яка може ставити під сумнів легітимність голосування, методи та процеси виборів або передчасно заявляти про перемогу.

Експерти вказують на проблему роботи із зображеннями, створеними ШІ, особливо у разі показу реалістичних зображень зіткнень протестувальників з поліцією. Встановлення того, що зображення є фейком, може бути складним завданням для технології та навіть для експертів.
Meta наголошує на тому, що боротьба з оманливим контентом, створеним ШІ, вимагає спільних зусиль від компаній, урядів і громадянського суспільства.
Джерело: Liga.net

Метки: Meta, ШІ

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.